Yardım Kulaklıktan sesler ters geliyor Sağdan gelmesi gereken ses soldan geliyor

firstdegree

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Sorunum kulaklıktan sesler ters geliyor. Yani sağdan gelmesi gereken ses soldan geliyor. Kulaklığı doğru taktığıma eminim. Bunu nasıl düzeltebilirim. Kulaklığım Xiaomi hybrid pro 2 hd.

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam yazılımsal gibi birşey değil bence bi garantiye falan yollayın kulaklıkları resetleyin

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba arkadaşlar. Sorunum kulaklıktan sesler ters geliyor. Yani sağdan gelmesi gereken ses soldan geliyor. Kulaklığı doğru taktığıma eminim. Bunu nasıl düzeltebilirim. Kulaklığım Xiaomi hybrid pro 2 hd.
Düzeltemezsiniz hocam bende de oluyor pek umursamıyorum, muhtemelen kulaklık kaynaklı olabilir.

Oyla:

firstdegree

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
2
Hocam yazılımsal gibi birşey değil bence bi garantiye falan yollayın kulaklıkları resetleyin
Hocam şuan egitimdeyim o yüzden dışarı çıkamıyorum. Garantiye göndermem mümkün değil maalesef. Geçici olarak telefon üzerinden bir yazılım veya uygulama ile sesleri terse ceviremiyor muyuz acab

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Hocam şuan egitimdeyim o yüzden dışarı çıkamıyorum. Garantiye göndermem mümkün değil maalesef. Geçici olarak telefon üzerinden bir yazılım veya uygulama ile sesleri terse ceviremiyor muyuz acab
hocam acaba mono ses ile alakalı olabilir mi ? erişebilirlik kısmından bi bakarmisiniz

Oyla:

firstdegree

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
2
Düzeltemezsiniz hocam bende de oluyor pek umursamıyorum, muhtemelen kulaklık kaynaklı olabilir.
Pubg oynarken mecbur çok rahatsız ediyor adam soldan sıkınca senin sağa bakman biraz sinir bozucu. Kulaklığı da ters takamıyorum tam oturmuyor

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Pubg oynarken mecbur çok rahatsız ediyor adam soldan sıkınca senin sağa bakman biraz sinir bozucu. Kulaklığı da ters takamıyorum tam oturmuyor
Kulaklığı başka cihazda deneyin pc gibi, sorun kulaklıkta değil ise cihaz rootlu ise modül ile sorunu çözebilirsiniz.

Oyla:

firstdegree

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
2
hocam acaba mono ses ile alakalı olabilir mi ? erişebilirlik kısmından bi bakarmisiniz
Mono sesle alakası yok açık değil mono stereo olarak kullanıyorum kulaklığı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kulaklığı başka cihazda deneyin pc gibi, sorun kulaklıkta değil ise cihaz rootlu ise modül ile sorunu çözebilirsiniz.
Sorun kulaklıkta başka kulaklıkta sıkıntı yok. Yine de tersine çeviremez miyiz geçici olarak

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt