Yardım Kulaklık sesi sorunu

pakis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmed
Cihazım
mi9
Konular
2
Arkadaşlar emektar Redmi Note 4xten Note 8'e terfi ettim. Ettiğimi sanıyordum. Hız vs hiçbir fark yok. Ekran ve arka kamera daha iyi o kadar. Ön kamerada bile hiçbir fark yok. Her neyse.
Note 8'in kulaklık sesi çok çok az. Viper4Android zaten kullanıyordum buna da yükledim ama yok. Ne bass vuruyor ne tiz var. Leş gibi kısık ses. 4x'e geri döndüm, satacağım sanırım 8'i. Benim gibi düşünen çözüm bulan var mı?

Bootloader açık ve root yapılı.

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Hız farkı yok mu? Kardeş aradaki fark dağ kadar, bir pugb açıp farkına bak yada cod mobile. Kötüleme cihazı. Ve evet kulaklık kötü bir kernel gelirse sound control öyle yapabiliriz

Oyla:

pakis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmed
Cihazım
mi9
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hız farkı yok mu? Kardeş aradaki fark dağ kadar, bir pugb açıp farkına bak yada cod mobile. Kötüleme cihazı. Ve evet kulaklık kötü bir kernel gelirse sound control öyle yapabiliriz
Ben oyun oynamam-oynamıyorum arkadaşım. 4X bana fazlasıyla yetiyordu, ekran bir köşeden kırıldı orjinal ekran bulamadığım için mecburen yeni telefon aldım. Bana göre hızı aynı. Titanium backup, rom yükleyince açılış süresi falan yine hep aynı

Oyla:

TNTB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
11
Ayarlar>Ek ayarlar>kulaklıklar ve ses efekti

Kulaklık takılıyken buraları bir kurcalayın

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaşlar emektar Redmi Note 4xten Note 8'e terfi ettim. Ettiğimi sanıyordum. Hız vs hiçbir fark yok. Ekran ve arka kamera daha iyi o kadar. Ön kamerada bile hiçbir fark yok. Her neyse.
Note 8'in kulaklık sesi çok çok az. Viper4Android zaten kullanıyordum buna da yükledim ama yok. Ne bass vuruyor ne tiz var. Leş gibi kısık ses. 4x'e geri döndüm, satacağım sanırım 8'i. Benim gibi düşünen çözüm bulan var mı?

Hocam bence bu cihaz için çok erken yorum yapıyorsunuz. Cihaz daha yeni çıktı. Kendi global romu bile daha oturmadı. Viper içinde bekleyin, işlemci Nisan ayında duyuruldu. Entegrasyon sorunları mevcut. Şunu deseniz haklıydınız. Bu cihaz redmi note 7 den kötü. O zaman tamam derdim, 4x ile arasınd dağlar kadar fark var

Oyla:

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19

Senin kulaklık sorunlu olabilir, Çin den geçen sene aldığım, anomoibuds Bluetooth kulaklık ile kullanıyorum. Bak Bluetooth diyorum kablo yok :) ve bass ses mükemmel. Kablolu kulaklık mı kaldı allasen. Bu arada evde redmi pro ve redmi note 4x te var. Hepsinde kulaklık bass ses kaliteli, bence kulaklık kalitesi burada daha önemli. 10 liralık kablolu kulaklık cızıldar anca :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Rn8 ile rn7 arasında pek fark yok evet, cihazın bana göre tek kötü yanı kulaklık ses çıkışı ama hoparlerin sesi aşırı yüksek ve tiz. Kulaklık için kernel bekliyorum sound control destekli şuan bende ipod olarak mı a1 kullanıyorum lightkernel ile sesi 10 kat arttırdım feci çıkıyor sanki hoparler,ayrıca ses kaybında yok abartmadikca ayarlari

Oyla:
Üst Alt