Yardım Kulaklık ile müzik dinlerken sorun yaşıyorum

ali_azem

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Azem
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Merhaba
Geçtiğimiz hafta Mi 6 satın aldım. Ancak kulaklık ile müzik dinlerken tuhaf bir problem ile karşılaştım. Müziği oynatmaya başlattığımda ses çok az geliyor ancak 5 saniye sonra birden müziğin sesi yükseliyor. Eğer bu 5 saniye içinde ses seviyesini yükseltirsem bu sefer de 5 sn sonra son ses yapıp kulaklığı kulağımdan atmak zorunda kalıyorum. Ekranı kilitlersem yada kilidi açarsam gene 5 sn ses kısılıp tekrar artıyor.Müzik 2.kez başladığında ses seviyesi gene çok düşüyor ancak bu sefer artmıyor. Ekranı kilitleme yada kaldırma işlemini yaparsam düzeliyor ama her tekrar ettiğinde şarkı bu işlemi yapmak zorunda kalıyorum. Bunun komple önüne nasıl geçebilirim

muratmusluoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
murat_musl
Cihazım
mı6
Konular
2
Merhaba
Geçtiğimiz hafta Mi 6 satın aldım. Ancak kulaklık ile müzik dinlerken tuhaf bir problem ile karşılaştım. Müziği oynatmaya başlattığımda ses çok az geliyor ancak 5 saniye sonra birden müziğin sesi yükseliyor. Eğer bu 5 saniye içinde ses seviyesini yükseltirsem bu sefer de 5 sn sonra son ses yapıp kulaklığı kulağımdan atmak zorunda kalıyorum. Ekranı kilitlersem yada kilidi açarsam gene 5 sn ses kısılıp tekrar artıyor.Müzik 2.kez başladığında ses seviyesi gene çok düşüyor ancak bu sefer artmıyor. Ekranı kilitleme yada kaldırma işlemini yaparsam düzeliyor ama her tekrar ettiğinde şarkı bu işlemi yapmak zorunda kalıyorum. Bunun komple önüne nasıl geçebilirim
Aynısı bende de var formda yazdım betada düzelmiş diye bir söylenti var düzelmişse betaya geçicem

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ali_azem

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Azem
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Beta ya nasıl geçiliyor bide ne zaman beta dan çıkar

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Forumda konu hakkında çok konu açıldı araştırıp bakılabilir. Bu sorun yazılımsal hala düzeltilmedi . Ben beta sürümdeyim fakat betada sorun devam ediyor birsonraki güncellemede düzelteceklerini düşünmüyorum costum romlarda bu hatayla karşılaşan görmedim belki orda bu hata yoktur

Oyla:

muratmusluoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
murat_musl
Cihazım
mı6
Konular
2
Beta ya nasıl geçiliyor bide ne zaman beta dan çıkar

Burdan geçebilirsiniz telefondaki herşey siliniyor sıfırdan kurulum gerektirmektedir

Oyla:

kralcibildak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi5
Konular
10
Xiaomi bu sorunları çok önemsemiyor. Mi5 ile Miui 8 boyunca düşük kulaklık ve hoparlör sorunu yaşadık ve miui 9'a kadar düzeltilmedi. Umarım mi6 için de aynı hataya düşmezler.

Oyla:

muratmusluoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
murat_musl
Cihazım
mı6
Konular
2
Xiaomi bu sorunları çok önemsemiyor. Mi5 ile Miui 8 boyunca düşük kulaklık ve hoparlör sorunu yaşadık ve miui 9'a kadar düzeltilmedi. Umarım mi6 için de aynı hataya düşmezler.
Düşmüşler ne umutlarla aldık telefonu fiyat performans telefonu için değil özellikleri iyi diye almıştım müzik dinlenmiyor yazık

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Düşmüşler ne umutlarla aldık telefonu fiyat performans telefonu için değil özellikleri iyi diye almıştım müzik dinlenmiyor yazık

Kullanılmayacak gibi bir problem değil aslında rom değişiminde düzeliyor evet biraz geç düzeltiyorlar ama fiyatı bunu affettiriyor

Oyla:

muratmusluoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
murat_musl
Cihazım
mı6
Konular
2
Merhaba
Biraz çözüm buldum ama tuş seslerini kapatınca menülerde gezerken kısılma olmuyor ama bildirim gelince ve yazı yazarken aynısı oluyor soğuttu telefon kendinden

Oyla:

muratmusluoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
murat_musl
Cihazım
mı6
Konular
2
Kullanılmayacak gibi bir problem değil aslında rom değişiminde düzeliyor evet biraz geç düzeltiyorlar ama fiyatı bunu affettiriyor
Bu donanımda ve performanstaki bir telefona yakışmıyor çözülebilir ama neden çözmüyorlar anlamadım geri bildirimde yaptım

Oyla:
Üst Alt