Yardım Kulaklık Girişi Bozuldu Tamir Edilemiyor

Lithium

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Merhaba arkadaşlar benim xiaomi redmi note 4 telefonumun kulaklık girişi bozuldu, sesi dışarı veriyor. Adana'da 2 telefoncuya verdim ama ikisi de yapamadı. Biri parçasını getir yapayım dedi öteki de anakartta sorun var dedi. Parçasını da Türkiye'de bulamadım online satan bir yer. AliExpress'te filan da uğraşmak istemiyorum. Acaba bu forumda yapabilecek olan var mı?

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Benim de arızalı öyle temassızlık yapıyor, bluetooth kulaklığa alıştım... Onarımı için 70 100 lira fiyat istiyorlar, fazla geldiği için yanaşmıyorum, en azından bu telefon için değmez şuan.

Oyla:

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Merhaba arkadaşlar benim xiaomi redmi note 4 telefonumun kulaklık girişi bozuldu, sesi dışarı veriyor. Adana'da 2 telefoncuya verdim ama ikisi de yapamadı. Biri parçasını getir yapayım dedi öteki de anakartta sorun var dedi. Parçasını da Türkiye'de bulamadım online satan bir yer. AliExpress'te filan da uğraşmak istemiyorum. Acaba bu forumda yapabilecek olan var mı?
çıkma parça olarak mevcut
özelden ulaşabilirsiniz

Oyla:

Lithium

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Benim de arızalı öyle temassızlık yapıyor, bluetooth kulaklığa alıştım... Onarımı için 70 100 lira fiyat istiyorlar, fazla geldiği için yanaşmıyorum, en azından bu telefon için değmez şuan.
Merhaba hocam hangi Bluetooth kulaklığı kullanıyorsunuz? Ben de geçici olarak hepsiburada'dan aldım bir tane yorumları iyiydi. Şunu aldım:
__SEFA__ size mesaj attım hocam.

Oyla:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Merhaba hocam hangi Bluetooth kulaklığı kullanıyorsunuz? Ben de geçici olarak hepsiburada'dan aldım bir tane yorumları iyiydi. Şunu aldım:
__SEFA__ size mesaj attım hocam.

Xiaominin bluetooth çeviricisiyle kullanıyorum kendi kulaklığımı hocam...

Oyla:

Lithium

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Xiaominin bluetooth çeviricisiyle kullanıyorum kendi kulaklığımı hocam...
Üründen memnun musunuz hocam? Eğer aldığım kulaklığı beğenmezsem iade edip alabilirim belki. Kaç saat gidiyor şarjı?

Oyla:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Üründen memnun musunuz hocam? Eğer aldığım kulaklığı beğenmezsem iade edip alabilirim belki. Kaç saat gidiyor şarjı?
5 saati rahat çıkarıyor hocam. 1 seneden fazla oldu kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim.

Oyla:
Üst Alt