Yardım Kulaklık bağlıyken hem telefondan hem kulaklıktan ses geliyor

Sbnmnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şebnem nur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
6 gb
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, note 10 pro kullanıyorum, kulaklığımda xiaomi true wireless earphone 2 basic. Aylardır kullanıyorum sıkıntı yoktu. Dün gece bi anda hem telefondan hem kulaklıktan aynı anda ses gelmeye başladı. Ses ayarlarından ses efekte geldiğimde kulaklık algılanamadı diyor oysa ki kulaklık bağlı. Hem telefondan hem kulaklıktan ses gelme olayını yaşayan var mı? Lütfen bir çözüm

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba, note 10 pro kullanıyorum, kulaklığımda xiaomi true wireless earphone 2 basic. Aylardır kullanıyorum sıkıntı yoktu. Dün gece bi anda hem telefondan hem kulaklıktan aynı anda ses gelmeye başladı. Ses ayarlarından ses efekte geldiğimde kulaklık algılanamadı diyor oysa ki kulaklık bağlı. Hem telefondan hem kulaklıktan ses gelme olayını yaşayan var mı? Lütfen bir çözüm
Harici bir kulaklık ile denediniz mi hocam?

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Denedim yine aynısı oluyor hem kulaklıktan hem telefondan geliyor ses
Cihaza yüklü olan uygulamalardan kaynaklı olabilir hocam düşünün nasıl bir uygulama veya işlem sonrası başladı bu sorun eskiye geri dönün yani uygulamayı kaldırın Veya update geldi başladı ise cihaza bir format atıp deneyin

Oyla:

Sbnmnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şebnem nur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaza yüklü olan uygulamalardan kaynaklı olabilir hocam düşünün nasıl bir uygulama veya işlem sonrası başladı bu sorun eskiye geri dönün yani uygulamayı kaldırın Veya update geldi başladı ise cihaza bir format atıp deneyin
Çok teşekkürler,deniyim hemen

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Sbnmnr, Hocam sorununuzu bilmiyorum ama ses kısmındaki kulaklık ayarları sadece kablolu kulaklık takınca açılıyor onunla ilgisi yoktur

Oyla:
Üst Alt