Yardım Kulaklığın sağ ve solu değişiyor

MENESCLK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
2
Redmi note 9 pro telefonumun sağ ve solu sürekli değişiyor birçok kulaklıkla denedim sağ yazan yer doğru oluyor birkaç saat sonra sağ ile solun yeri değişiyor aynı kulaklıkları başka telefona takınca ses doğru geliyor

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Sebebini bilmemekle beraber bir kaç saatte bir oluyorsa gerçekten sıkıntılı bir durum. Ben oyun oynarken arada bir oluyor (mesela 2-3 güde bir) ve telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Bunun haricinde bir çözüm bulamadım. Sağ, sol önemli değil dersen sanırım mono ses aktif olunca olmayabilir belki ama mono ses zaten sağ sol ayrımı olmadan tek merkezden verilmesi sesin sanırım.

MENESCLK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sebebini bilmemekle beraber bir kaç saatte bir oluyorsa gerçekten sıkıntılı bir durum. Ben oyun oynarken arada bir oluyor (mesela 2-3 güde bir) ve telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Bunun haricinde bir çözüm bulamadım. Sağ, sol önemli değil dersen sanırım mono ses aktif olunca olmayabilir belki ama mono ses zaten sağ sol ayrımı olmadan tek merkezden verilmesi sesin sanırım.
Birkaç saate bir olmuyor yani telefonu yeniden başlattıktan sonra 3 4 saat içinde oluyor sonra uzun süre değişmiyor

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
kulaklık marka ve model nedir ?