Yardım kulaklığım çalışmıyor

Draxler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
2
şarj doldurma yerine takıyorum kulaklığı bu yüzdende şarjım az olduğunda kulaklık takamıyorum yani ikisinden birini yapmaya zorunlu kılıyor.Bende type c çoklayıcı aldım ama kulaklığımı ona taktıktan sonra çalışmamaya başladı.Kulaklığı farklı telefonda denedim yine çalışmadı bildirimlerde usbden şarj ediliyor diye bildirim gözüküyor değiştiremedimde

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
şarj doldurma yerine takıyorum kulaklığı bu yüzdende şarjım az olduğunda kulaklık takamıyorum yani ikisinden birini yapmaya zorunlu kılıyor.Bende type c çoklayıcı aldım ama kulaklığımı ona taktıktan sonra çalışmamaya başladı.Kulaklığı farklı telefonda denedim yine çalışmadı bildirimlerde usbden şarj ediliyor diye bildirim gözüküyor değiştiremedimde
kulaklık başka telefondada çalışmıyor ise kulaklığınızda bir problem olduğu anlaşılıyor başka bir kulaklıkla deneme yaptınızmı.?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Muhtemelen dönüştürücü kulaklığa aşırı güç vererek bu duruma sebep oldu.
Öncelikle uzun ömürlü bir kullanım için telefonu asla şarjda kullanmayın.
Dönüştürücü gibi ürünlerde kaliteli seçim çok önemli. Olan olmuş artık geçmiş olsun.
Kablosuz bir kulaklık kullanmayı deneyin böyle sorunlarınız olmaz. Ya da en başta söylediğimi deneyin. Cihaz şarj olurken kullanmayın.

Üst Alt