Sohbet Kulak içi kulaklık tavsiyesi

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Herkese merhaba. Yakın zamanda kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum, başta 30-40 liralık almayı düşünüyordum ama uzun ömürlü olması bakımından daha iyi bir şey almaya karar verdim. 120 liraya kadar güzel bir kulaklık tavsiyesi ricâ ediyorum sizlerden arkadaşlar. Ben 3 kulaklık arasında kaldım:

JBL T290:

JBL T180A:

Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD:

Farklı alternatiflere açığım arkadaşlar.

Düzenleme: Hiç kimse ses vermedi, eğer bir kişi bile “Şu sebepten şunu al,” deseydi almış olacaktım ama sağlık olsun, Xiaomi Fresh Edition aldım. Teşekkür ederim herkese.

Son düzenleme:

ygider56

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Security
Konular
10
Herkese merhaba. Yakın zamanda kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum, başta 30-40 liralık almayı düşünüyordum ama uzun ömürlü olması bakımından daha iyi bir şey almaya karar verdim. 120 liraya kadar güzel bir kulaklık tavsiyesi ricâ ediyorum sizlerden arkadaşlar. Ben 3 kulaklık arasında kaldım:

JBL T290:

JBL T180A:

Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD:

Farklı alternatiflere açığım arkadaşlar.

Düzenleme: Hiç kimse ses vermedi, eğer bir kişi bile “Şu sebepten şunu al,” deseydi almış olacaktım ama sağlık olsun, Xiaomi Fresh Edition aldım. Teşekkür ederim herkese.
merhaba ben audio technica cks 770 is kullaniyorum . cok memnunum tavsiye edebilirim.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt