Yardım Kronik sorunsuz xiaomi telefon onerisi

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Simdiki teknolojiyle bir cok telefon ureticisi ve bir o kadar da telefon var.alacagimiz telefonda amuda kalkmasini beklemiyoruz.benim kronik ten kastım bazi modellerde isinma hata verme hat cekimi hatti gormeme bazilarinda wifi de sikinti yani normal kullanicilara sıkıntı yapan cihazda almak istemez kimse.huawei desen abd engeli xiaomide yazilim samsungta hata bunlar arasinda en az sikintisi olan sizde bilirsiniz bi ara lg isinmadan dolayi kasa catlama vardi.deneyimlerinize guvenerek yazdim.ben hediye alacagim icin buraya yazdim.alacagim kisi oyle pung .call of cuty gibi oyun oynayacak degil kasma hata vermesin burdaki kullanicilar room atma telefonu yuksek seviye isteyen kullanicilardir.kamera hafiza ram onemli tesekur ederim yazan herkeze
Mi 10 veya mi 10 lite

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Mi 9 orjinali hocam. Sadece mi 9 amiral gemisi katili snapdragon 855 li olan:)

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Mi 9 orjinali hocam. Sadece mi 9 amiral gemisi katili snapdragon 855 li olan:)
Mi 9 için batarya ile ilgili sorunlar yaşayan duymuştum. Xiaomi cihaz almayı düşünmüyorsanız yazılım sebebi ile; tavsiyem Huawei P40 Lite veya Realme 6 128/8 almanızdır. Tercih sizin. Ben yurtdışı Note 9S kullanıyorum bu arada.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Mi 9 için batarya ile ilgili sorunlar yaşayan duymuştum. Xiaomi cihaz almayı düşünmüyorsanız yazılım sebebi ile; tavsiyem Huawei P40 Lite veya Realme 6 128/8 almanızdır. Tercih sizin. Ben yurtdışı Note 9S kullanıyorum bu arada.
[/QUOT Yazdığınız cihazları 2 ye katlar mi 9 emin olabilirsin. Bataryaya gelince evet 3300 mah az fakat birazda kullanıma bağlı. Benim 4.5 g sabah akşam açık volte açık bir günü çıkartıyor. Şöyle söyliyim 8 saat ekran süresi aldığımda oluyor, 3 4 saatte. Full oyun için alınacaksa batarya üzer. Ama diğer her türlü iş için tercih edilir benim görüşüm bu. Redmi serisine felan bulaşmaya gerek yok. Forumda şikayet çok fazla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yazdığınız cihazları 2 ye katlar mi 9 emin olabilirsin. Bataryaya gelince evet 3300 mah az fakat birazda kullanıma bağlı. Benim 4.5 g sabah akşam açık volte açık bir günü çıkartıyor. Şöyle söyliyim 8 saat ekran süresi aldığımda oluyor, 3 4 saatte. Full oyun için alınacaksa batarya üzer. Ama diğer her türlü iş için tercih edilir benim görüşüm bu. Redmi serisine felan bulaşmaya gerek yok. Forumda şikayet çok fazla

Üst Alt