Soru Kötü ses kayıt kalitesi

johnwickbabayaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Note 7
Konular
8
Merhaba, telefonumda özellikle instagramda hikaye yapmak için bir video kaydettiğimde çıkan ses kaydı çok kötü oluyor. Ses sanki su altında kaydedilmiş gibi, kalitesiz çıkıyo. Özellikle basslar çok çok kötü geliyo, sanki hoparlör tıkalı gibi çıkıyo bass sesleri. Telefonun ses kaydedicisiyle yaptığım ses kayıtları da kalitesiz. Sanki çok düşük kalitede bir film izliyormuş gibi. Benim mikrofonda mı bir sorun var yoksa bu telefonda genel bir sorun mu bu? Mikrofona su girse anca böyle kalitede olur, o yüzden su mu girdi acaba içine diye endişeleniyorum.

oguzhantasci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Not 7
Meslek
Memur
Konular
3
Böyle bir sorun yaşamadım. Sanırım sizin de tahmin ettiğiniz gibi bir su sızıntısı olmuş olabilir. Telefonunuz garanti kapsamındaysa bir şansınızı deneyin derim.

Oyla:

johnwickbabayaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Note 7
Konular
8
Böyle bir sorun yaşamadım. Sanırım sizin de tahmin ettiğiniz gibi bir su sızıntısı olmuş olabilir. Telefonunuz garanti kapsamındaysa bir şansınızı deneyin derim.
Hocam bu arada 10.3.6 sürümünü kullanıyorum ondan olabilir mi acaba? Gerçi telefonu ilk aldığımdan beri ses kayıt kalitesini beğenmemiştim aslında ama belki sürümle de alakası vardır dedim.

Oyla:

oguzhantasci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Not 7
Meslek
Memur
Konular
3
Hocam bu arada 10.3.6 sürümünü kullanıyorum ondan olabilir mi acaba? Gerçi telefonu ilk aldığımdan beri ses kayıt kalitesini beğenmemiştim aslında ama belki sürümle de alakası vardır dedim.

Bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Ses kayıt programında ayarlarda hd ayarı var veya röportaj, ortam tarzı ayarlar da olması lazım

Oyla:

johnwickbabayaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Note 7
Konular
8
Ses kayıt programında ayarlarda hd ayarı var veya röportaj, ortam tarzı ayarlar da olması lazım
Onu yaptım. Ben zaten ses kaydı yapmak için başka bir uygulama kullanıyorum aslında. Kendi uygulaması güzel kaydetmiyorken, diğer uygulama ediyor. Ancak instagram gibi uygulamalardan video falan kaydedince sonuçta üzerindeki mikrofonu kullandığı için sıkıntı orda.

Oyla:

emcbobo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mi9 se
Konular
21
Onu yaptım. Ben zaten ses kaydı yapmak için başka bir uygulama kullanıyorum aslında. Kendi uygulaması güzel kaydetmiyorken, diğer uygulama ediyor. Ancak instagram gibi uygulamalardan video falan kaydedince sonuçta üzerindeki mikrofonu kullandığı için sıkıntı orda.
İnstaero var onu deneyebilirsin görüntü kalitesini de bozmuyor

Oyla:
Üst Alt