Diğer Korkma, Sen de her istediğini yapabilecek durumdasın -:)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, son zamanlarda forumumuzda bir çok şikayetler okuyorum, yok şu şöyle, yok bu böyle, bunu yapamadım, şunu nasıl yapsam gibi....
bakın ben 60 yaşındayım ve çok okuyorum vede araştırıyorum/öğreniyorum.
Sizler neredeyse tümünüz gençsiniz, teknoloji çağında yaşıyorsunuz ama maalesef okumuyorsunuz, araştırmıyorsunuz değerli ve sevgili arkadaşlarım ve Armut piş, ağzımıza düş modundasınız....Sizlere tavsiyem, okuyun, okuyun, ve yine okuyun, araştırın...
inanınki, istediğiniz her şeyi yapabilecek durumdasınız, yeterki azimli ve istekli olun...

bakın on'lar neleri başarmışlar

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
-de eki ayrı olacak :)

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
Değerli Arkadaşlar, son zamanlarda forumumuzda bir çok şikayetler okuyorum, yok şu şöyle, yok bu böyle, bunu yapamadım, şunu nasıl yapsam gibi....
Sizler neredeyse tümünüz gençsiniz, teknoloji çağında yaşıyorsunuz ama maalesef okumuyorsunuz, araştırmıyorsunuz değerli ve sevgili arkadaşlarım ve Armut piş, ağzımıza düş modundasınız....Sizlere tavsiyem, okuyun, okuyun, ve yine okuyun, araştırın...
inanınki, istediğiniz her şeyi yapabilecek durumdasınız, yeterki azimli ve istekli olun...

Bravo hocam ben dahil çoğu kişinin aklındakilerini yazıya dökmüşsünüz umarım arkadaşlar dikkate alıp yeterli azmi gösterirler.
Gerekli ve yerinde bir konu olmuş teşekkürler.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cyrux

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 8
Konular
6

Öncelikle sizden özür dilerim geçen konuşmamızda yaşıtımmışsınız gibi konuştum lütfen kusuruma bakmayın :)

Çok güzel örnek olmuş bu konunuz, ben dahil bir çok kişi insanları uyarmaktan sıkılmıştık. Bir süre sonra konularına cevap vermemeye başladık. Bu kadar da "Armut piş, ağzıma düş" olmamalı.

Kendi adıma, bu konuya dikkat çektiğiniz için teşekkür ederim, sağolun.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
abi bizim ulkede oncelikle beyin bedava biliyorsun sonrasindada insanlar vakitlerini sosyal medya denen illetle bozdugu icin kafa ordan doluyor yada is hayatinda kafasi yorulan sacma sacma konular aciyor vs vs konu bundan ibaret

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Öncelikle sizden özür dilerim geçen konuşmamızda yaşıtımmışsınız gibi konuştum lütfen kusuruma bakmayın :)

Çok güzel örnek olmuş bu konunuz, ben dahil bir çok kişi insanları uyarmaktan sıkılmıştık. Bir süre sonra konularına cevap vermemeye başladık. Bu kadar da "Armut piş, ağzıma düş" olmamalı.

Kendi adıma, bu konuya dikkat çektiğiniz için teşekkür ederim, sağolun.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Estağfurullah hocam, ne özürü... Rica ederim, sizler sağolun

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

nuvo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Farkındalık adına çok güzel bir noktaya değinmişsiniz teşekkür ederim. Ve tavsiyenizi dikkate alıp,hatırımda kalacağını bilmenizi isterim.

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam biraz tembel bi milletiz,okumayı da pek sevmiyoruz,birçok kişi de problemi araştırmadan direk buraya geliyor çünkü google da miui-xiaomi ile ilgili türkçe site burası.buraya üye olmayan ama problem yaşayan miui-xiaomi kullanıcıları için burası bulunmaz cennet.herşey anlaşılır,türkçe ve uygulaması kolay ama olay ilk cümlemde dediğim gibi :)

Üst Alt