Soru Kordon Tavsiyesi

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Kordon kopmak üzere, mi storedeki kordon fiyatı biraz fazla gibi geldi bana bir kordon için. Alışveriş sitelerinde 15 tl gibi fiyatlara satılan kordonlar nasıldır ?

zazaleite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi8se
Konular
1

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Kendim band3 e almıştım ama band 4e de uyumlu olan kordonun linkini aşağıya bırakıyorum.
Kılıf orjinalini kesinlikle tutmuyor çünkü hafif sert. Bilekte iken bu sertliği hissetmiyorsunuz.
15₺ kargo dahil fiyatinida düşünürseniz alınabilir bir kayış. Yanlış hatırlıyordam markası zore idi.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
bu nasıldır, bir tanıdığım daha önce internetten 5tl gibi bir fiyata almıştı kordon cildini tahriş etmişti ve 1 haftada kopmuştu sertti, benim aldığımda aynı olur diye tedirginim

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
bu nasıldır, bir tanıdığım daha önce internetten 5tl gibi bir fiyata almıştı kordon cildini tahriş etmişti ve 1 haftada kopmuştu sertti, benim aldığımda aynı olur diye tedirginim

Beklerim dersen
Salgından önce burdan iki kayış almıştım 1 ayda geldi ,
15 tl kayışlara göre çok iyi

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Beklerim dersen
Salgından önce burdan iki kayış almıştım 1 ayda geldi ,
15 tl kayışlara göre çok iyi

Kayış koptu fakat ciddi bir yerinden kopmadı. Salgın geçene kadar idare edilebilir. Mi store den orijinal almaya karar verdim çünkü orijinal olmayanların kalitesi belli değil

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Ekim ayında aliexpressten iki tane aldım çeşit olsun diye 15 liraya şu kadarını söyleyeyim orjinalinin yerini kesinlikle tutmaz gerek hissiyat gerekse dayanıklılık olarak. Her türlü orjinal almanızı tavsiye ederim

hardnrocker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi6 6-64
Konular
8
Bendeki de bugün koptu toka kısmı. Japon ile tutturdum fakat ne kadar gider bilemem. Orijinali nereden bulabiliriz, çok pahalı mı? Ya da orijinalden de daha iyi kopyası var mı? Yoksa alttkinden alıp geçeyim mi?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bendeki de bugün koptu toka kısmı. Japon ile tutturdum fakat ne kadar gider bilemem. Orijinali nereden bulabiliriz, çok pahalı mı? Ya da orijinalden de daha iyi kopyası var mı? Yoksa alttkinden alıp geçeyim mi?
benim kordonun ucundaki kavisli halkanın kenarı koptu yapıştırdım birkaç gün gitti yapıştırıcının tam dibinden yine koptu ayrıca deliklerin olduğu yerdende açılmış çok ince bir tabaka kaldı sağlam kalan. ayrıca kopan yerler cildi tahriş ettiğinden dolayı şuan bilekliği kullanamıyorum. mi storeden sipariş edeceğim diğerleri çok uzun ömürlü değil gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buyrun orijinali. ayrıca istanbul, ankara ve izmirde fiziksel mağazalar var

Üst Alt