Soru Konuştuğum kişi kendi sesini duyuyor. Yankı yapıyor?

heizenmert

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi5
Konular
7
Arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaşan var mı? kötü bir durum. neden kaynaklandığını bulamadım.

ajanblue

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fvgfd
Cihazım
mi5
Konular
6
Arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaşan var mı? kötü bir durum. neden kaynaklandığını bulamadım.
echo problemi cm 14.1 tabanlı custom romlar da var son miui beta da( 7.2.9 ) ses seviyesi acayip kısılarak echo engellenmeye çalışılmış.. 6.0 romlarda problem olmadığı söyleniyor

Oyla:

heizenmert

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi5
Konular
7
arkadaşlar hala sorun devam etmekte. ahize sesini kısınca düzeliyor fakat bu sefer de karşıyı duyamıyorum. çözümü , böyle bir problemi yaşayan var mı? garantiye verip 2 hafta telefonumdan uzak kalmak istemiyorum.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
arkadaşlar hala sorun devam etmekte. ahize sesini kısınca düzeliyor fakat bu sefer de karşıyı duyamıyorum. çözümü , böyle bir problemi yaşayan var mı? garantiye verip 2 hafta telefonumdan uzak kalmak istemiyorum.
Hocam kılıf kullanıyor lsan kilifla alakalı olabilir. Kılıfı çıkarıp deneyin bide. Eski telefonumda bu tarz bişey gelmişti başıma

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Bu sorunun sebebini telefon dinleniyor olarak yorumlayanlar da çok fazlaydı zamanında. Ne kadar doğrudur bilemem ama yakın arkadaşım özel bi sebepten dolayı sorguya alındıktan sonra son arama yaptıkları arasında ki arkadaşlarımızın tamamında bu sorun yaşanmıştı ben de dahil. Bi kaç gün arayla olmuştu bu 2 hafta falan sürdü. Bu olaydan sonra doğruluk payı artmıştı bende. Tabi yazılımsal sorun olma ihtimali de çok fazla.

Oyla:
Üst Alt