Yardım Konuşma sırasında ses kesilme sorunu

hkndzdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
mi a2 lite
Konular
2
Merhaba,
Mi A2 Lite telefonum ile konuşurken başka bir arama geldiği anda benim de karşı tarafın da sesi kesiliyor. Benim sesin karşıya gitmiyor. Karşı tarafın sesi de bana gelmiyor. Aynı konuşma esnasında mesaj gelirse de oluyor. Arkadan mesaj bildirim sesini duyar duymaz karşı tarafla ses bağlantımız kesiliyor.

Benzer bir problemle karşılaşan oldu mu?

Tolga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 4 LTE
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Bunu genelde VoLTE'ye bağlıyorlar hocam. Nasıl kapatılacağını arastirabilirsiniz.

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Telefonunuzun Arama uygulamasından *#*#86583#*#* kodunu girerek veya Ayarlar>mobil ağ>VoLTE seçeneğini kapatarak deneyin Hocam.

Oyla:

Findikali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
A2 lite
Konular
1
Merhaba,
Mi A2 Lite telefonum ile konuşurken başka bir arama geldiği anda benim de karşı tarafın da sesi kesiliyor. Benim sesin karşıya gitmiyor. Karşı tarafın sesi de bana gelmiyor. Aynı konuşma esnasında mesaj gelirse de oluyor. Arkadan mesaj bildirim sesini duyar duymaz karşı tarafla ses bağlantımız kesiliyor.

Benzer bir problemle karşılaşan oldu mu?
Arkadaşlar a2 lite aldım 2019 yılında gelen arama ile konuşurken başka bir arama geldiğinde uyarı geliyor ancak konuşma kapaniyor bu konuda internetten araştırdım bir çözüm bulamadım ancak deneyerek kendim bir bu sorunun çözümünü buldum.telefonda internet veri bağlantı 4.5g yerine 3 g yaparsanız bu sorun olmuyor

Oyla:

darktole

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Feraset
Cihazım
A2 Lite
Konular
0
Aynı sorun en güncel Android sürümüyle bende de var. Yazdıklarınızı denedim. Fakat sorun devam ediyor. Çözüm bekliyorum.

Oyla:

lanetfirvavun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Pamir
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Aynı sorun en güncel Android sürümüyle bende de var. Yazdıklarınızı denedim. Fakat sorun devam ediyor. Çözüm bekliyorum.

Merhaba, başından beri ben de aynı dertten muzdariptim. Bugün tesadüfen sorun benim için çözüldü. Sim kartı 2. yuvaya taktım ve şebeke dalgalanması, arama gelince diğer araamanın kapanması sorunu çözüldü. Telefon şu an 3G çektiği yerlerde 4G çekmeye başladı ve hız testi değerleri eskisine nazaran 3 katı fazla çıkıyor. Umarım faydası dokunur bu sorunu yaşayanlar için.

Oyla:
Üst Alt