Yardım Konuşma problemi Hk.

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararlı 11
Telefon Modeli
Mi6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba,

Mi6 MIUI 11 Global kararlı sürümü kullanıyorum. Çift hat olarak kullanıyorum ve iki hattım da Turkcell. Ne zaman telefon görüşmesi yapsam karşı taraf kendi sesinin geri döndüğünü (yankılandığını) söylüyor. Bütün görüşmelerde bu problemi yaşıyorum. Bunun için bir çözüm var mıdır yada bu sorunu yaşayan başka kimse var mıdır?

Saygılarımla.

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Yok mu bu sorunu yaşayan? Çözüm için öneri verebilecek kimse :|

Oyla:

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Merhaba,

Mi6 MIUI 11 Global kararlı sürümü kullanıyorum. Çift hat olarak kullanıyorum ve iki hattım da Turkcell. Ne zaman telefon görüşmesi yapsam karşı taraf kendi sesinin geri döndüğünü (yankılandığını) söylüyor. Bütün görüşmelerde bu problemi yaşıyorum. Bunun için bir çözüm var mıdır yada bu sorunu yaşayan başka kimse var mıdır?

Saygılarımla.
Babam Redmi Note 7 kullanıyor. O da aynı sıkıntıyı yaşadı. Bizde bunun neden olduğunu düşündük. Nedenini de bulduk. Tank kılıf diye pazarlanan kılıflardan kullanıyorduk. Çıkarınca ses yankı yapmayı bıraktı. Sizde de bu yüzden midir bilmem ama bizim sorunumuz bu şekilde çözüldü.

Oyla:

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Babam Redmi Note 7 kullanıyor. O da aynı sıkıntıyı yaşadı. Bizde bunun neden olduğunu düşündük. Nedenini de bulduk. Tank kılıf diye pazarlanan kılıflardan kullanıyorduk. Çıkarınca ses yankı yapmayı bıraktı. Sizde de bu yüzden midir bilmem ama bizim sorunumuz bu şekilde çözüldü.

Çok garip aynı şekilde düzeldi benim de spiegen'in kılıfını kullanıyordum. Öneriniz için çok teşekkür ederim. happy~~

Oyla:
Üst Alt