Sohbet Konu Beğenileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Arkadaşlar konulardaki linkleri görebilmek için konuyu beğenme özelliği gelse efsane olur bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam zaten bağlantıları sadece üyeler görebiliyor. Adam zaten üye olmuşken birde üstüne zorla beğeni yaptırmak gibi olur. Bu tip yaptırımları genelde warez siteler kullanıyor ve burada bence böyle bir şeye gerek yok.

Ama tabi ki önerinizi sunmanız güzel. Yes~~

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hiç sevmediğim forum tipi. Mesaj atmalısın, Beğeni atmalısın falan filan. Zaten foruma üye olmayan kişiler içeriği görememekte. Dediğiniz gibi olursa da beğenip içerikten yararlandıktan sonra beğeniyi geri çekebilir kullanıcı.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Kaç kişinin işine yaradığı belli olmuş olur, beğenmeyi unutanlar içinde unutmamış olurlar.

Hiç sevmediğim forum tipi. Mesaj atmalısın, Beğeni atmalısın falan filan. Zaten foruma üye olmayan kişiler içeriği görememekte. Dediğiniz gibi olursa da beğenip içerikten yararlandıktan sonra beğeniyi geri çekebilir kullanıcı.

Öyle bir şey yapan olur mu ya :D

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Kaç kişinin işine yaradığı belli olmuş olur, beğenmeyi unutanlar içinde unutmamış olurlar.

Öyle bir şey yapan olur mu ya :D
Olacaktır hocam. Beğeniyi geri çekme şansıda sunulmazsa bu durum kullanıcıyı rahatsız eder. Forumda birkaç konuda sizin dediğiniz sistemi gördüm fakat uzun süredir görmüyorum.

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Metin2 Pvp sunucusu Sütçü İmam Farkıyla Tıkla gel, Kesin beğeneceksin, Emeğe saygı,İlk Bizde zamanlarını hatırlattı bana bencede gerek yok linkleri görmek için üye oluyoruz üstüne beğeni at yorum yaz felan iyice bunaltır adamı yanlıiş anlamayın görüşünüze saygısızlık ettiğim yok kesinlikle. Örnek vermek istedim sadece özellikle iyice abartan siteler vardı.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Metin2 Pvp sunucusu Sütçü İmam Farkıyla Tıkla gel, Kesin beğeneceksin, Emeğe saygı,İlk Bizde zamanlarını hatırlattı bana bencede gerek yok linkleri görmek için üye oluyoruz üstüne beğeni at yorum yaz felan iyice bunaltır adamı yanlıiş anlamayın görüşünüze saygısızlık ettiğim yok kesinlikle. Örnek vermek istedim sadece özellikle iyice abartan siteler vardı.
Tabi hocam onlar abartıı zaten, forumda yenilikler görmek istiyorum biraz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt