kontaklar gmail den gelmiyor

Labrador3473

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
Mi8 explorer ed
Konular
2
selam arkadaşlar,

yeni mi8 ee aldım çin rom var üzerinde, gitmişken çinden aldım, resmi olan goole play filan kurulu ama kontaklarımı çekmiyor oradan, ne yaptıysam olmadı, sizinde bildiğiniz birşey var ise yardımcı olabilir misiniz? global rom yüklemeyi bilmiyorum o konuda da yardım alacağım sizlerden

teşekkür ederim

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
selam arkadaşlar,

yeni mi8 ee aldım çin rom var üzerinde, gitmişken çinden aldım, resmi olan goole play filan kurulu ama kontaklarımı çekmiyor oradan, ne yaptıysam olmadı, sizinde bildiğiniz birşey var ise yardımcı olabilir misiniz? global rom yüklemeyi bilmiyorum o konuda da yardım alacağım sizlerden

teşekkür ederim
uygulamasını indirin. Kişilerinizin bulunduğu Google hesabınız açık ise otomatik ilişkilendirilir. Sol üstten 3 çizgiye tıklayıp, Ayarlar kısmına girin aşağıda Geri Yükle'ye tıklayıp en son kişi yedeklemelerinden geri yükleyebilirsiniz.

patuticci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
SELCUK
Cihazım
Mi Note 2
Konular
4
Üstad cihazın USB ile yükleme.modu açık ise sana bir kurulum dosyası göndereyim
Programı çalıştır tüm Google servisleri otomatik yüklenir

Labrador3473

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
Mi8 explorer ed
Konular
2
uygulamasını indirin. Kişilerinizin bulunduğu Google hesabınız açık ise otomatik ilişkilendirilir. Sol üstten 3 çizgiye tıklayıp, Ayarlar kısmına girin aşağıda Geri Yükle'ye tıklayıp en son kişi yedeklemelerinden geri yükleyebilirsiniz.
Bunların hepsini yaptım fakat olmadı, Google hesabının açık olup olmama konusu deyince kafamda bir fikir oluştu onunla hallettim, teşekkür ederim. Şimdi bilen olursa global rom nasıl yuklenecek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üstad cihazın USB ile yükleme.modu açık ise sana bir kurulum dosyası göndereyim
Programı çalıştır tüm Google servisleri otomatik yüklenir
Hallettim paşam sağolasın

Üst Alt