Rehber "Knock On" Mi4w

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Şu an a kadar çift tık ile ekran kapatmanın yazılımsal, açmanın ise donanımsal olduğunu biliyordum. Geçenlerde yeni bir kernel yükledim ve "Kernel Adiutor ROOT" uygulamasıyla çekirdek ayarlarını yaparken "uyanma" sekmesinden çift tık ile ekran açabileceğimi fark ettim ve paylaşmak istedim. Orijinal kernel üzerinde aynı işlemi yapmak istediğimde kernel in desteklemediğini fark ettim. Görsel olarak göstermek isterdim fakat cihaz değiştirdiğim için görsel ekleyemiyorum

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Android 7 ile denemiştim, twrp den direkt flash lamıştım. Evet hocam buydu.

Benim dikkat çekmek istediğim nokta bunun yazılımsal olmasıydı. Belki de hep öyleydi ama ben yanlış biliyordum, ben gibi yanlış bilenlere haber olması ümidiyle angel~~
Evet kernel ile biten iş, ben RN3 pro da çok kullandım aynı yöntemle birini illa KA ile yapman şartıyla

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Evet kernel ile biten iş, ben RN3 pro da çok kullandım aynı yöntemle birini illa KA ile yapman şartıyla

Benim için asıl soru, global rom ile gelen kernel i bir yerden bulup belirli değişiklikler yapılabilir mi? Örneğin çekirdek ayarları bir tık artabilir (kalıcı olur). Çift tık ekran açma olur veya başka özellikler. Ya da şöyle sorayım yüklediğimiz kerneli kod veya dosya olarak özelleştirme olanağımız var mı?

edahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Mİ4
Meslek
LOJİSTİK
Konular
15
Merhaba
Telefonumda Miui 10.1 custom rom var. bu kerneli yüklesem çift tık ile kapanıp açılırmı acaba?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Merhaba
Telefonumda Miui 10.1 custom rom var. bu kerneli yüklesem çift tık ile kapanıp açılırmı acaba?
Kapanır mı bilmem, hiç denemedim ama açılır.. Kernel bunu sağlıyor.. Ekranın Alt kısmına tıklamanız gerekir bilginize.. Sadece ekranın yarısında alt kısımda işliyor.

Son düzenleme:
Üst Alt