Uygulama Klavye Uygulamaları | Gboard Alternatif

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
115
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

FUTO Keyboard

Bilgisayarınızın klavyesi internet erişimi istemiyorsa mobil klavyenizin de istememesi gerektiğine inanıyoruz. FUTO Klavye, gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlamak için tamamen çevrimdışı olan ve hiçbir zaman internete bağlanmayan, ses girişli modern bir klavye uygulamasıdır.​

FUTO Klavye otomatik düzeltme, ses girişi ve kaydırarak yazma gibi modern özellikler içerir. Ayrıca kişisel zevkinize uyacak şekilde yapılandırılabilir.

Not: FUTO Klavye şu anda yapım aşamasındadır ve "açık test" aşamasındadır. Kaydırarak yazma, tema oluşturma, otomatik düzeltme gibi bazı özellikler henüz tamamlanmadı. Ayrıca bazı hatalar ve çökmelerle de karşılaşabilirsiniz. Raporlara ve geri bildirimlere değer veriyoruz ve iyileştirmeler yapmak için uygulama üzerinde aktif olarak çalışıyoruz.

- İndirme Bağlantıları -

-
bir APK olarak da mevcuttur ancak otomatik güncellemeleri almazsınız.

Fossify Keyboard

Karşınızda Fossify Klavye - zahmetsiz ve verimli yazma için başvuracağınız çözüm. İster arkadaşlarınızla sohbet ederken ister metin,
sayı veya sembol eklerken tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış kusursuz bir yazma deneyimi yaşayın.​

📶 ÇEVRIMDIŞI IŞLEVSELLIK:
Fossify Klavye, internet izni olmadan tamamen çevrimdışı çalışır ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanmanıza olanak tanır. Bu aynı zamanda internete bağlanan diğer klavyelere kıyasla size daha fazla gizlilik, güvenlik ve kararlılık sağlar.

🌐 ÇOKLU DILLER VE DÜZENLER:
Çok çeşitli diller ve klavye düzenleri arasından seçim yapın. Fossify Klavye birden fazla dili destekler ve tercih ettiğiniz dilde zahmetsizce geçiş yapmanızı ve yazmanızı kolaylaştırır.

📋 KULLANIŞLI PANO:
Kolay erişim için klipler oluşturun ve sık kullanılanları sabitleyin. Bu özellik, en çok kullandığınız metinleri hızlı bir şekilde eklemenizi sağlayarak zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

📳 ÖZELLEŞTIRILEBILIR AYARLAR:
Titreşimleri, tuşa basıldığında açılan pencereleri değiştirerek ve desteklenenler listesinden tercih ettiğiniz dili seçerek yazma deneyiminizi kişiselleştirin. Klavye ayarlarınızı tercihlerinize uyacak şekilde kişiselleştirin.

🌙 MATERYAL TASARIM VE KOYU TEMA:
Varsayılan koyu tema ile şık ve modern bir tasarımın keyfini çıkarın. Fossify Klavye, görsel olarak çekici ve rahat bir kullanıcı deneyimi sunarak yazmayı bir zevk haline getirir.

🔒 GIZLILIK VE GÜVENLIK:
Gizliliğiniz bizim önceliğimizdir. Fossify Klavye hiçbir kullanıcı bilgisini toplamaz veya üçüncü taraflarla paylaşmaz. Yazma etkinliğinizin gizli ve güvenli kaldığını bilmenin huzurunu yaşayın.

🎨 ÖZELLEŞTIRILEBILIR RENKLER:
Özelleştirilebilir renklerle klavyenizi kişiselleştirin. Fossify Klavye, tarzınıza ve tercihlerinize uygun renkleri seçmenize ve ayarlamanıza olanak tanır.

🌐 AÇIK KAYNAK ŞEFFAFLIĞI:
Fossify Klavye tamamen açık kaynaklıdır, size şeffaflık ve güvenlik sağlar. Denetimler için kaynak koduna erişiminiz vardır, bu da güvenilir ve güvenilir bir yazma aracı sağlar.

Son düzenleme:

njlos53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
2
Fossify Kiavye' yi uzun süredir kullanıyorum, çok güvenli, offline çalışan açık kaynaklı ( Opensource) bir klavye. Türkçe dahil dillerde de çalışıyor.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
115
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fossify Kiavye' yi uzun süredir kullanıyorum, çok güvenli, offline çalışan açık kaynaklı ( Opensource) bir klavye. Türkçe dahil dillerde de çalışıyor.
Bende FUTO klavye kullanmaya başladım iphone klavyesi gibi güzel şimdilik alternatifleri değerlendirmek lazım

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Paylaşım için teşekkürler hocam, ben yıllardır SwiftKey kullanıyorum, geçmiş yıllarda bazı klavyeler kullanmayı denedim ama hep SwiftKey e döndüm

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

AftPro

Premium Üye
Premium Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
redmi 11
Konular
1
Bu gelistirmeyi destekliyorum. Sözlük ve translate eklentileri guzel olurdu. Suan bu klavyeyle yazmaktayim. Kelime onerme olayina aliskin oldugum icin uzun uzun yazmak, yanlis yazdigim kelimeleri tek tek duzeltmek zor geldi. Gboard gercekten bence cok hantal bir klavye umarim buna da eklemeler yaparsiniz. Elinize saglik

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
115
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paylaşım için teşekkürler hocam, ben yıllardır SwiftKey kullanıyorum, geçmiş yıllarda bazı klavyeler kullanmayı denedim ama hep SwiftKey e döndüm

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Hocam bu konu da bende hep Gboard da kaldım ve öyle devam ediyorum, Swiftkey güzel aslında ama nedense çıkamadım bu uygulamadan. :D
Bu gelistirmeyi destekliyorum. Sözlük ve translate eklentileri guzel olurdu. Suan bu klavyeyle yazmaktayim. Kelime onerme olayina aliskin oldugum icin uzun uzun yazmak, yanlis yazdigim kelimeleri tek tek duzeltmek zor geldi. Gboard gercekten bence cok hantal bir klavye umarim buna da eklemeler yaparsiniz. Elinize saglik
Futo yeni bir uygulama ve ileride gelişeceği yazıları var ve bu uygulamalar açık kaynak kodlu olduğundan daha eklemeler gelir.

Üst Alt