Soru Kişiye özel zil sesi

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
Arkadaşlar whatsapp ta kişiye özel ses atamasi yapiyorum iyi güzel çalışıyor ertesi gün bir bakiyorum atadigim tüm bildirim sesleri silinmiş ve standart seslere dönmüş cözemedim var mı bilgisi olan ? Kolay gelsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar whatsapp ta kişiye özel ses atamasi yapiyorum iyi güzel çalışıyor ertesi gün bir bakiyorum atadigim tüm bildirim sesleri silinmiş ve standart seslere dönmüş cözemedim var mı bilgisi olan ? Kolay gelsin.
Miui 12.5.6 global

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer cihazlarimda hiç böyle sorunlar yaşamazdim redmi şaşirtiyor valla nasil bir hata kaynakli bilmece gibi cidden yine sesler standarta dönmüş.

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
bu telefonun whatsapp ile derdi ne zil sesleri atayamıyorsunuz , yine kişilere atanan zil sesleri standarta dönmüş telefonu bile fabrika ayarı ile formatladım her şeyi sıfırdan yükledim yok arkadaş sanırım kimsede kişiye özel ses ataması yapmıyor forumda tek mağdur benim!

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
bu telefonun whatsapp ile derdi ne zil sesleri atayamıyorsunuz , yine kişilere atanan zil sesleri standarta dönmüş telefonu bile fabrika ayarı ile formatladım her şeyi sıfırdan yükledim yok arkadaş sanırım kimsede kişiye özel ses ataması yapmıyor forumda tek mağdur benim!
Aynı sorunu bende yaşıyorum farklı bir uygulamadan yüklediğim bildirim seslerini kişilere atıyorum fakat cihazı yeniden başlattığım zaman whatsapp veya temalara güncelleme gelince bildirim sesleri sıfırlanıyor

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
uzun zamandır var bu sorun wtspta kişilere özel ses atıyorum ama bakıyorum yine standart dönmüş aslında önemli bir konu . yurt dışına mail attım bu gün bakalım cevap gelirse yazarim size özelden! ama pek sanmıyorum uğraşacaklarını.

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
uzun zamandır var bu sorun wtspta kişilere özel ses atıyorum ama bakıyorum yine standart dönmüş aslında önemli bir konu . yurt dışına mail attım bu gün bakalım cevap gelirse yazarim size özelden! ama pek sanmıyorum uğraşacaklarını.
Hocam benim bu sorun normal mesaj uygulamasındada oluyordu. Miui 13 yükledim şuan EEA note 9 pro cihazıma mesajlar uygulaması düzeldi ama whatsapp halen aynısını yapıyor

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
ben hala uğraşıyorum ben kişiye özel zil sesi atama yapıyorum ama cihaz bir süre sonra standart zil sesi atıyor ama zamanını da o belirliyor standart zil sesine çevirmesini anlamadım neye göre bi dünya da uğraştık telefonu sıfırladık sıfırda wtsp kurduk.

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
Aynı sorunu bende yaşıyorum farklı bir uygulamadan yüklediğim bildirim seslerini kişilere atıyorum fakat cihazı yeniden başlattığım zaman whatsapp veya temalara güncelleme gelince bildirim sesleri sıfırlanıyor
Sevgili Beyefendi Xiaomi ABD Müşteri Desteği'nden selamlar! Bize geri döndüğünüz için teşekkür ederiz. Bu bilgiyi sağladığınız için teşekkür ederiz. Bu konuda size yardımcı olacağımızdan emin olun. Endişenizle ilgili olarak lütfen aşağıdaki adımları deneyin; 1. Telefon ayarlarınıza gidin 2. "Uygulamalar"ı tıklayın Uygulamaların altında "Uygulamaları yönet"i seçin 3. Uygulama yönetimi altında "WhatsApp" araması yapın 4. "WhatsApp"ta verileri temizle'yi tıklayın ve ardından "Önbelleği Temizle"yi seçin Sorun devam ederse, lütfen doğrudan WhatsApp desteği ile iletişime geçin. Lütfen üçüncü taraf uygulamasının ayarlarına ilişkin görünürlüğümüz olmadığını unutmayın. Bu bilgilerin yardımcı olacağını umuyoruz. İyi günler ve lütfen kendinize iyi bakın!

secknterzioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seckin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
7
Sevgili Beyefendi Xiaomi ABD Müşteri Desteği'nden selamlar! Bize geri döndüğünüz için teşekkür ederiz. Bu bilgiyi sağladığınız için teşekkür ederiz. Bu konuda size yardımcı olacağımızdan emin olun. Endişenizle ilgili olarak lütfen aşağıdaki adımları deneyin; 1. Telefon ayarlarınıza gidin 2. "Uygulamalar"ı tıklayın Uygulamaların altında "Uygulamaları yönet"i seçin 3. Uygulama yönetimi altında "WhatsApp" araması yapın 4. "WhatsApp"ta verileri temizle'yi tıklayın ve ardından "Önbelleği Temizle"yi seçin Sorun devam ederse, lütfen doğrudan WhatsApp desteği ile iletişime geçin. Lütfen üçüncü taraf uygulamasının ayarlarına ilişkin görünürlüğümüz olmadığını unutmayın. Bu bilgilerin yardımcı olacağını umuyoruz. İyi günler ve lütfen kendinize iyi bakın!
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yukarıda kırmızı ile karaladıklarım özel bildirim yaptığım kişiler bu şekilde özel bildirim yaparsan oluyor

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
ön bellek temizleme hikaye çözmedi ama sizin ekran ile aynı tümü ile bakalım şimdi whatsaapa mesaj attım !

Üst Alt