Çözüldü Kişiye özel zil sesi ataması

TARIK7559

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
mi a1
Konular
2
Arkadaşlar önceden samsung kullanırken kişiye özel zil sesi atıyordum. bildirim sesi başka whatsapp vb. sesi başkaydı. Ama mi note 10 a geçince kişiye zil olmuyor. rehberden zil sesi atayı seçiyorsunuz ama daha önce ayarlar>sesler de zil sesi seçtiğimiz ses çalıyor. Aynı şekilde whatsapp sesi başka seçiyorum ama yine bildirim sesi seçtiğim çalıyor. Bu sesleri ringstone klasörüne koydum olmadı. sonra miui klasörüne koydum yine olmadı. Bu sesleri koyacağımız klasör var mı da ondan olmuyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kişilere girin olması lazım...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

TARIK7559

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
mi a1
Konular
2
Kişilerim benim böyle çıkıyor

Ekli dosyalar

• aXNZyq77 (1).jpg
    aXNZyq77 (1).jpg
    109,4 KB · Görüntüleme: 79

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Arkadaşlar önceden samsung kullanırken kişiye özel zil sesi atıyordum. bildirim sesi başka whatsapp vb. sesi başkaydı. Ama mi note 10 a geçince kişiye zil olmuyor. rehberden zil sesi atayı seçiyorsunuz ama daha önce ayarlar>sesler de zil sesi seçtiğimiz ses çalıyor. Aynı şekilde whatsapp sesi başka seçiyorum ama yine bildirim sesi seçtiğim çalıyor. Bu sesleri ringstone klasörüne koydum olmadı. sonra miui klasörüne koydum yine olmadı. Bu sesleri koyacağımız klasör var mı da ondan olmuyor.

kişilere girin üzerine tıkla 3 nokta üst olan yerden zil sesi ayarla temalar dan yerel zil sesi seç tıkla dosyalara bak zil sesi onayla

TARIK7559

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
mi a1
Konular
2
kişilere girin üzerine tıkla 3 nokta üst olan yerden zil sesi ayarla temalar dan yerel zil sesi seç tıkla dosyalara bak zil sesi onayla
böyle yapınca oldu. ben dosya yöneticisinden seçiyordum. teşekkürler

guru

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ülkü
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
merhaba, bende çok yeni xiaomi redmi 8 kullanıcısıyım. Bende kişiye özel zil sesi atayamıyorum. ben zaten buşekilde deniyorum ama olmuyor. yardım lütfen.

Hayatdlb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
merhaba, bende çok yeni xiaomi redmi 8 kullanıcısıyım. Bende kişiye özel zil sesi atayamıyorum. ben zaten buşekilde deniyorum ama olmuyor. yardım lütfen.
Aynı şekilde ben de yapamıyorum

sarius123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
knd123
Cihazım
hlkjl
Konular
0
Merhaba bende redmi note 7 var kişilerim kısmında da ayarlarda da kişiye özel zil sesi ayarını bulamadım acaba redmi note 7de öyle bir özellik yokmu bilen varsa yardım lütfen.

Ceyar86

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ceyhun
Cihazım
Redminote10pro
Konular
0
Merhabalar, bende xiaomi redmi note 10pro kullanıcısıyım. Mi 13 güncellemesinden sonra kişiye özel zil sesi arayamıyorum.

angeney

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Margot
Cihazım
Redm Note 8 Pro
Konular
0
Merhaba note 8 pro kullanicisiyim. Kisiye ozel zil sesi atama islemini kisilerden ilgili kisiyi bulduktan sonra sag ust kosedeki 3 noktaya basip zil sesi ayarla diyorum sonra zil seslerinden onceden yüklenen zil seslerini seciyorum sonra uygula diyorum ne olduğu belli olmayan bir zil sesi çalıyor bunun bir yol yolu yok mudur??

Üst Alt