Satış Kişiye özel Whatsapp numarası sağlanır ister web siteniz için ister özel amaçlı kullanın isterseniz

engineer88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
taha
Cihazım
iphone
Konular
5
Sanal numara hizmetine hoşgeldiniz (whatsapp için)
Whatsapp için numara sağlanır.Numaralar +46 kodlu İsveç ve mobil onaylı,doğrulamalı olacaktır. İster kişisel amaçlı,isterseniz web sitenizde,wordpress'te yada şaka amaçlı olarak kullanabilirsiniz :) kullanım amacı size kalmış.

NOT: Ana hesabınız olarak kullanabileceğiniz gibi ikinci(2.) whatsapp hesabı olarakta ''parallel accounts veya Multiple accounts,2 Accounts'' uygulamalarıyla hem adroid cihazlarda hemde iphone(ios) cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Bilinmesi gerekenler:
*- Gerçek kartlardır,gerçek hatlardır.
* -Hatlar Roaming sistemi ile çalışmaktadır.
* -Hatlar Sıfır olup herhangi bir kişi adına kayıtlı değildir.
* -Hatlar Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom ile ortak çalışmaktadır.
Fiyat: 1 adet numara için 15 TL'dir.

2017 yılının Temmuz ayında WhatsApp 1 milyardan fazla kullanıcı tarafından düzenli olarak her gün kullanıldığını resmi olarak bildirmişti. O günkü verilere göre bu kullanıcılar tarafından günde toplam 55 milyar mesaj gönderiliyor.Web sitenize, WordPress web sitenize yapacağınız bir WhatsApp entegrasyonu ile web sitenizi bu milyarlarca mesajın bir parçası yapabilirsiniz.
Bunun yanı sıra WhatsApp artık sadece telefonlar için kullanılabilir durumda değil, ayrıca Mac ve Windows platformlarında da kullanılabiliyor. Bu da WhatsApp’ı artık çoklu platformlar için uygun yapıyor.
Sosyal paylaşımın dışında ayrıca WhatsApp’ı ziyaretçilerinizin size WhatsApp aracılığıyla kolayca ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla da kullanabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
soru soracagım hocam peki sim kartı gerçek olarak gönderiyormusunuz ? :)

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hatlar kart olarak gönderiliyor mu? Kapanma gibi bir durumu var mı?
Ayrıca Kargo kime ait?

engineer88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
taha
Cihazım
iphone
Konular
5
Hatlar kart olarak gönderiliyor mu? Kapanma gibi bir durumu var mı?
Ayrıca Kargo kime ait?
kart olarak gönderiliyor. Kapanma durumu yükleme yapmadan mart 2018.Yükleme yaparsanız 1 sene süre uzar.Kargo alıcıya aittir.

Üst Alt