Yardım Kişiler ve Telefon Uygulamasının Yinelenen Kişiler Sorunu Hk.

ferdigecici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
mi A1
Konular
8
Merhaba Xiaomi Mi A1 Android One telefon kullanıyorum ama şu şekilde bir sorunum var ve rahatsızım. Kişiler uygulamasında rehberim düzenli ve istediğim gibiyken telefon uygulamasından kişiler sekmesine geçtiğimde rehberde 4-5 kere kişilerin tekrarlandigini görüyorum. E rehberinde telefon uygulamasindan kullandığım için bu şekilde can sıkıcı oluyor. Bunun çözümünü bilen arkadaş var mı acaba?
Bu normal kişiler uygulaması ve duzenli
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu da telefon uygulamasi üzerinden rehber ve hep yinelenmis
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
ben kendimce şöyle bir çözüm buldum numaranın başında +9 yoksa ekliyorum sonra tekrar +9 u siliyorum biraz bekleyince WhatsApp duo hepsi tek çatı altında toplanmış oluyor

Oyla:

ferdigecici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
mi A1
Konular
8
Yani bu sorun WhatsApp duo bip gibi uygulamadan mi oluyor.
ben kendimce şöyle bir çözüm buldum numaranın başında +9 yoksa ekliyorum sonra tekrar +9 u siliyorum biraz bekleyince WhatsApp duo hepsi tek çatı altında toplanmış oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rehberim kişiler uygulamasında normalken. Arama yaptığımız telefon uygulamasından rehbere girince bir kişi 5-6 tane görünüyor. Aslında rehberim normal.

Oyla:

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
Yani bu sorun WhatsApp duo bip gibi uygulamadan mi oluyor.

Rehberim kişiler uygulamasında normalken. Arama yaptığımız telefon uygulamasından rehbere girince bir kişi 5-6 tane görünüyor. Aslında rehberim normal.
evet WhatsApp duo gibi uygulamalardan oluyor

şöyle de yapabilirsin eğer rehberindeki kişi sayısı azsa mesela 50 kişi bi deftere numaraları yaz sonra bütün kişileri sil tekrar kişileri ekle ama başında +9 olmadan tekrar kişiler çiftleşmeye başladığında +9 ekle o +9 u sil kişiler birleşir ama rehberinde kişi çoksa direk ilk dediğim yöntemi dene

Oyla:

Hsynh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hsyn
Cihazım
Mı a1
Konular
16
Bendede aynı sorun var ama arasıra kendi hepsini birleştiriyor bağzi kişileri ayrı ayrı gösteriyor inşallah bu sorunu çözerler

Oyla:

kanuni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi A1
Konular
3
evet WhatsApp duo gibi uygulamalardan oluyor

şöyle de yapabilirsin eğer rehberindeki kişi sayısı azsa mesela 50 kişi bi deftere numaraları yaz sonra bütün kişileri sil tekrar kişileri ekle ama başında +9 olmadan tekrar kişiler çiftleşmeye başladığında +9 ekle o +9 u sil kişiler birleşir ama rehberinde kişi çoksa direk ilk dediğim yöntemi dene

Merhaba, probleminizin çözümü basit.
İlk olarak denemeniz gereken yöntem bir tarayıcıdan google kişiler hesabınıza girip yinelenenleri bul seçeneği ile yinelenenleri birleştirmeyi deneyebilirsiniz. Bu işlemi 30 dakikalık periyodlarla bir kaç defa yaparsanız yinelenenleri google birleştirecektir. Eğer bu uygulama işe yaramazsa...

Telefonunuzdaki kişiler uygulamanıza girip ayarlardan dışa aktar seçeneği ile kişilerinizi dışa aktarıp (google drive) yedek alınız. Daha sonra (tarayıcıda) google kişilerdeki etiketler dahil bütün verilerinizi siliniz, yedek aldığınız yerden kişilerini tekrar içe aktarınız ve yinelenen kişileri bul yapınız muhtemelen sorununuz çözülecektir.

Eğer sorununuz yine çözülmez ise... tarayıcıda açtığınız google kişilerde bir defalık tek tek el ile yinelenenleri siliniz.

Eğer hala sorununuz çözülmedi ise ellerinizi açıp Google ve Xiaomi ye beddua edebilirsiniz :) İyi günler dilerim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190620-155832.png
    Screenshot_20190620-155832.png
    90,5 KB · Görüntüleme: 12
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    42,4 KB · Görüntüleme: 10
Oyla:

Hsynh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hsyn
Cihazım
Mı a1
Konular
16
Merhaba, probleminizin çözümü basit.
İlk olarak denemeniz gereken yöntem bir tarayıcıdan google kişiler hesabınıza girip yinelenenleri bul seçeneği ile yinelenenleri birleştirmeyi deneyebilirsiniz. Bu işlemi 30 dakikalık periyodlarla bir kaç defa yaparsanız yinelenenleri google birleştirecektir. Eğer bu uygulama işe yaramazsa...

Telefonunuzdaki kişiler uygulamanıza girip ayarlardan dışa aktar seçeneği ile kişilerinizi dışa aktarıp (google drive) yedek alınız. Daha sonra (tarayıcıda) google kişilerdeki etiketler dahil bütün verilerinizi siliniz, yedek aldığınız yerden kişilerini tekrar içe aktarınız ve yinelenen kişileri bul yapınız muhtemelen sorununuz çözülecektir.

Eğer sorununuz yine çözülmez ise... tarayıcıda açtığınız google kişilerde bir defalık tek tek el ile yinelenenleri siliniz.

Eğer hala sorununuz çözülmedi ise ellerinizi açıp Google ve Xiaomi ye beddua edebilirsiniz :) İyi günler dilerim.

sorun rehberde kişilerin 2 -3 kişi olması değil.
telefon uygulaması whatsap kişiler google kişiler duo kişiler i birleştirip tek göstermesi lazım ama bunu yapmıyor zaten numaralar rahberde tek ama whatsabı yükeyince 2 oluyor çünkü onları birleştirmiyor.

Oyla:
Üst Alt