Yardım Kişiler kayıtlı fakat arama geçmişi ve gelen aramalarda isim görüntülenmiyor

Revonil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tevfik
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.1.1
Telefon Modeli
Xiaomi mi 10t pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Rehberimde kayıtlı kişiler gelen arama ve arama geçmişinde isimleri görünmüyor.Fakat kişiler içerisinde kayıtlar mevcut.
+9 ekleme telefon ve kişiler verileri temizle me gibi bütün işlemleri yaptım kişileri tek hesaba topladım yine olmadı yardımcı olurmusunuz...

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Rehberimde kayıtlı kişiler gelen arama ve arama geçmişinde isimleri görünmüyor.Fakat kişiler içerisinde kayıtlar mevcut.
+9 ekleme telefon ve kişiler verileri temizle me gibi bütün işlemleri yaptım kişileri tek hesaba topladım yine olmadı yardımcı olurmusunuz...
Kişiler ve Cevirici uygulamasının isimleri tam mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kişiler ve Cevirici uygulamasının isimleri tam mi ?
Ayrıca bu sorunu bende Whatsappta yasiyorum orjinal Wp uygulamasinda hep + li gözüküyor numaralar neyden kaynaklandigini cozemedm henüz

Oyla:

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Sorun izinlerde, arama uygulamasının ve whatsapp'ın izinlerini kontrol edin, kişilere erişim izni yoksa numara şeklinde görürsünüz.

Oyla:

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Sorun izinlerde, arama uygulamasının ve whatsapp'ın izinlerini kontrol edin, kişilere erişim izni yoksa numara şeklinde görürsünüz.
İzin olduğu halde yarısı numara , yarısı isim olarak gözüküyor , Whatsapp Aeroda böyle sorun yok sanırsam ikisini birden kurunca oluyor

Oyla:
Üst Alt