Çözüldü Kırsalda şebeke sorunu

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.9.0 (SMOCNXM)
Telefon Modeli
redmi note 12 pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
Şehir merkezinde 4.5 g full çekerken internet, kırsalda 3 g çekiyor. Daha önce redmi note 11 pro ile aynı yerde 4.5 g full çekiyordu. Hattım (turk telekom) redmi note 11 pro da imei işlemi yapılmamıştı henüz. Redmi note 12 pro 5g de imei repair işlemi mevcut. Çözüm yolu varmıdır. Sorun nedir acaba ? Birde hard reset işlemi yapılırsa imei uçar mı ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Telefon çin modeldir ve donanımsal eksik bandlar vardır. Global olmayan cihazda telekom hat kullanınca oda tuz biber olur maalesef. Çözüm diyeceksiniz ama çin model cihaz ise çözüm yok donanımsal olarak eksik bu bandlar. Arka kapağında CE simgesi yoksa global değildir. note 11 pro global bir cihaz onda imei atılsada atılmasa da sorun yaşamazsınız..

Oyla:

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefon çin modeldir ve donanımsal eksik bandlar vardır. Global olmayan cihazda telekom hat kullanınca oda tuz biber olur maalesef. Çözüm diyeceksiniz ama çin model cihaz ise çözüm yok donanımsal olarak eksik bu bandlar. Arka kapağında CE simgesi yoksa global değildir. note 11 pro global bir cihaz onda imei atılsada atılmasa da sorun yaşamazsınız..
Çok tesekkur ederim Geçmis olsun o zaman bana :)

Oyla:
Üst Alt