Kırılmaz cam uyumlu model

babareis

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Arkadaşlar mi max'dan mi note 3 e geçtim. Kırılmaz cam arıyorum ama mi note 3 için tam kaplayan cam bulamadım. Bu cihaza diğer modellerden sıkıntısız uyan kırılmaz cam var mı acaba ?

alp238

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Arkadaşlar mi max'dan mi note 3 e geçtim. Kırılmaz cam arıyorum ama mi note 3 için tam kaplayan cam bulamadım. Bu cihaza diğer modellerden sıkıntısız uyan kırılmaz cam var mı acaba ?
Kutudan çıkmadımı sizin benim aldığımda vardı içinde aliexpress de buldum bir tanede ordan sipariş verdim türkiye yok sanırım satan yer

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

babareis

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Kutudan çıkmadımı sizin benim aldığımda vardı içinde aliexpress de buldum bir tanede ordan sipariş verdim türkiye yok sanırım satan yer

Kutudan çıktı hocam da çok dandikti ya. Geçici olarak bir samsung modeli uydurdu telefoncu. aliexpressten sipoariş bekliyorum yolda.
Satan yer var hepsiburada da ama tam koruyucu denilenler yanlarda boşluk bırakıyor, şu çerçevesi siyah falan olanlar.

alp238

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Kutudan çıktı hocam da çok dandikti ya. Geçici olarak bir samsung modeli uydurdu telefoncu. aliexpressten sipoariş bekliyorum yolda.
Satan yer var hepsiburada da ama tam koruyucu denilenler yanlarda boşluk bırakıyor, şu çerçevesi siyah falan olanlar.
Aynen bende sevmiyorum o siyah çerçeveli olanları telefonun büyüsünü alıp götürüyor

alp238

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
2.5D 0.26mm 9 H Premium Temperli Cam Xiaomi Mi Için Not 3 Note3 5.5 inç Ekran Koruyucu Güçlendirilmifl koruyucu film

(from AliExpress Android) bunu sipariş ettim ben umarım iyidir

Atsız.639

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
2.5D 0.26mm 9 H Premium Temperli Cam Xiaomi Mi Için Not 3 Note3 5.5 inç Ekran Koruyucu Güçlendirilmifl koruyucu film

(from AliExpress Android) bunu sipariş ettim ben umarım iyidir

Hocam memnun kaldınız mı ? Telefona tam uyumlu mu yani kenarlarda havalanma oluyor mu ? Mümkünse fotoğrafını atabilir misiniz ben de sipariş vermeyi düşünüyorum.

Üst Alt