Yardım Kilitli Ekran Duvar Kağıdı Döngüsü

sahnadir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nadir
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Herkese merhaba, Mi8 global sürüm kararlı cihazım var. Kilitli ekranda solo kaydırınca duvar kağıdı döngüsü açma kısmı geliyor bunu kapatabilme iptal edebilme gibi bir seçeneği bulamadım. Bu kısmı nasıl kapatabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları yönet /Sağ üstten Sistem hizmetlerini göster/Arama yerine duvar yazınca direk çıkar duvar kağıdı döngüsü
Tıkladıktan sonra devre dışı bırakın.

Oyla:

sahnadir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nadir
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Teşekkür ederim hocam. Söylediğiniz yoldan yaptım kalktı. Son bir sorum olacak, zannetmiyorum ama duvarkağıdı döngüsünü kaldırdığım yeri özelleştirebiliyor muyum? Herhangi başka bir uygulama vs. ekleyebiliyor muyum ?

Oyla:

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Teşekkür ederim hocam. Söylediğiniz yoldan yaptım kalktı. Son bir sorum olacak, zannetmiyorum ama duvarkağıdı döngüsünü kaldırdığım yeri özelleştirebiliyor muyum? Herhangi başka bir uygulama vs. ekleyebiliyor muyum ?
Root var ise xposed ile CustoMiuizer yüklerseniz özelleştirebilirsiniz ayrıca bir sürü ayarı var.

Oyla:

buzutku

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
Iphone
Konular
22
Selamlar, bende bu olay yoktu. Sola kaydırınca Mi Home geliyordu. Güncelleme sonrası duvar kağıdı döngüsü gelmeye başladı. Yukarıdaki gibi iptal ettim ama başka bir şey koyamıyor muyum oraya? Teşekkürler

Oyla:
Üst Alt