Yardım Kilit ekranında durum çubuğu kapatma

madball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
Çalışırken telefonu sağda solda bıraktıgım oluyo,Telefonumu bul, google, mi ,hepsinde hesaplar açtım fakat telefon kilit ekranındayken durum çubugu çok rahat açılıyo ve birinin eline geçse durum çubugunu açtımı ,kapatır ordan herşeyi yürür gider ,durum çubugu açıkken telefonumu bulun hiçbir anlamı yok.mutlaka bir şekilde kapanıyodur orası ama bir türlü bulamadım belkide gözümün önünde ama bulamıyorum bu seçeneği ,yardımcı olursanız çok sevinirim.Bu arada telefon inanılmaz herşeyinden çok memnunum,hertürlü dokunma testlerini yaptım dokunmatiginde hiçbiryerinde sorun yok, 3 gün gidiyo şarjım geceleri takılmasam 4 günü görecek şaka gibi telefon yapmıs adamlar.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ayarlar/Bildirimler ve Durum çubuğu altından kilit ekranında göster seçeneğini kapatabilirsiniz ancak durum çubuğu kilit ekranında aktif olsa dahi simgelere tıklandığında simge içeriğine gidilebilmesi için tuş kilidinin açılması gereklidir.

Oyla:

madball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
Geç yazdım kusura bakmayın malesef dediginiz yerde. kilit ekranında çentikten çektigimiz durum çubugunu kapatma seçenegi yok,parmak izi aktif bide desenle açma aktif,ama durum çubugundaki simgelere tıklayıp wifi gps hemen herşeyi açıp kapatabiliyosunuz.defalarca girdim ayarlarda bi türlü yok bulamıyorum bide kilit ekranına geçildiginde açık kalan uygulamaları şu süre içinde kapatma gibi bi seçenek vardı sanki android güncellemeden önce, onuda bulamıyorum

Oyla:

snipertime83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
0
Çalışırken telefonu sağda solda bıraktıgım oluyo,Telefonumu bul, google, mi ,hepsinde hesaplar açtım fakat telefon kilit ekranındayken durum çubugu çok rahat açılıyo ve birinin eline geçse durum çubugunu açtımı ,kapatır ordan herşeyi yürür gider ,durum çubugu açıkken telefonumu bulun hiçbir anlamı yok.mutlaka bir şekilde kapanıyodur orası ama bir türlü bulamadım belkide gözümün önünde ama bulamıyorum bu seçeneği ,yardımcı olursanız çok sevinirim.Bu arada telefon inanılmaz herşeyinden çok memnunum,hertürlü dokunma testlerini yaptım dokunmatiginde hiçbiryerinde sorun yok, 3 gün gidiyo şarjım geceleri takılmasam 4 günü görecek şaka gibi telefon yapmıs adamlar.
Dokunma testini nasıl ve nereden yapabilirim ?

Oyla:

madball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
play store a touch test yazarak bulabilrsiniz multi touch ı falanda test edebiliyosunuz aynı anda 10 parmak test edilebiliyo ,paint gibi uygulamalarlada ekranın her yerine dokunma testi yapabilirsin sanırım yanlış konuya msj attın :) kilit ekranında durum çubugu kapatmayı hala bulamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Oyla:

snipertime83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
0
play store a touch test yazarak bulabilrsiniz multi touch ı falanda test edebiliyosunuz aynı anda 10 parmak test edilebiliyo ,paint gibi uygulamalarlada ekranın her yerine dokunma testi yapabilirsin sanırım yanlış konuya msj attın :) kilit ekranında durum çubugu kapatmayı hala bulamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
Ayarlar/Kilit Parola / Gelişmiş Ayarlar... devamı orada benim bildiğim..

Oyla:
Üst Alt