Yardım Kilit Ekranında Çalan Müziklerin Adı Görünmüyor

idrisozcann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İDRİS
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
9
XİAOMİ Mİ NOTE 3
GLOBAL SÜRÜM
öncelikle hatalarım varsa af ola....

Merhabalar XİAOMİ Mİ NOTE 3 telefon kullanıcısıyım 8 aya yakındır xiaomi kullanıyorum bir konu hakkında desteğinize ihtiyacımız var.
MI Müzik çalar uygulaması güncelleme yapıldıkdann sonra son 2 aydır ekran kilitliyken açmak istediğim de çalar şarkı yerinde şarkı yok ve ve şarkının adı yazmıyor.
Ama kilit Ekranında şarkıyı degiştirdigimde düzeliyor tekrardan kitle aç Müzik yok diyor.

konu hakkında nasıl bir yol izlemeliyim
yardımlarınızı rica ederim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
Öncelikle Cihazınızı iyi günlerde kullanın şu an EU rom da denedim sıkıntı yok yazılımsal bir bug olmuş olabilir başka bir uygulama ile deneyebilirseniz daha doğru sonuç alabilirsiniz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

idrisozcann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İDRİS
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
9
sorunum hakkında yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim...

farklı müzik programları ile denedim onlarda sorunsuz şekilde işlev görüyor ama gizlilik den süphelendim acaba bir yerlerimi kurcalarken kapattıkmı diye düşünüyorumdum.
Ama
Neyse Artık Böyle Devam edelim MIUI 10 da bu sorun düzelmi acaba?

Oyla:

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
sorunum hakkında yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim...

farklı müzik programları ile denedim onlarda sorunsuz şekilde işlev görüyor ama gizlilik den süphelendim acaba bir yerlerimi kurcalarken kapattıkmı diye düşünüyorumdum.
Ama
Neyse Artık Böyle Devam edelim MIUI 10 da bu sorun düzelmi acaba?
Rica ederim. Elbette yazılım konusunda bu güne kadar düzelmeyen hiç bir konu görmedim ancak bu kadar küçük sayılacak bir bug için de cihaz sıfırlama yapmaya değmez.Kişisel önerim EU Rom denemelisiniz şu an ben miui 10 EU rom kullanıyorum çok çok memnunum. Hatta büyük kızım da benden gördü onda da aynı model var anında onun cihazı da taşıdım gül gibi geçiniyoruz işte :)

Oyla:

idrisozcann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İDRİS
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
9
Rica ederim. Elbette yazılım konusunda bu güne kadar düzelmeyen hiç bir konu görmedim ancak bu kadar küçük sayılacak bir bug için de cihaz sıfırlama yapmaya değmez.Kişisel önerim EU Rom denemelisiniz şu an ben miui 10 EU rom kullanıyorum çok çok memnunum. Hatta büyük kızım da benden gördü onda da aynı model var anında onun cihazı da taşıdım gül gibi geçiniyoruz işte :)

açıkcası ben biraz yabancıyım bu konulara
nasıl yapılacağı konusunda pek bir bilgi sahibi degilim forumda başlıklarda okuyorum ama tereddüt ediyorum biraz resimler evraklarım gider endişesinden dolayı..

Konu hakkında yardımlarınız için teşekkür ederim.

saygılarımla

Oyla:

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
açıkcası ben biraz yabancıyım bu konulara
nasıl yapılacağı konusunda pek bir bilgi sahibi degilim forumda başlıklarda okuyorum ama tereddüt ediyorum biraz resimler evraklarım gider endişesinden dolayı..

Konu hakkında yardımlarınız için teşekkür ederim.

saygılarımla

Rica ederim yedekleme işlemi yaparsınız Drive dropbox vs gibi yerlere olmadı pc ye ama yine de bu tip işlerde önce ön bilgi ve tecrübe şart az da olsa .

Keyifli Forumlar dilerim

Oyla:
Üst Alt