Yardım Kilit ekranında bildirim sorunu

muratknk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MURAT
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
2
Merhabalar, iphone telefondan bu telefona geçtim. Sorun mu bilmiyorum ama telefon kilitli iken bildirimlerde ses var ama görüntü yok, mesajlar ya da cevapsız arama bilgisi kilitli ekranda gözükmüyor. İphone da alıştım bu telefonda bir türlü ayarlayamadım. Uygulama bildirimleri açık, telefon, mesajlar, whattsap v.s. kilit ekranı bildirimleri açık, Bildirimler & Kontrol merkezinde bildirim efekti seçiminde seçili efekt oluyor ama kimden mesaj geldiği veya kimin aradığı bilgisi gözükmüyor, ancak telefonu açıp anlayabiliyorum. Sorunumu anlamışsınızdır umarım, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler..

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Merhabalar, iphone telefondan bu telefona geçtim. Sorun mu bilmiyorum ama telefon kilitli iken bildirimlerde ses var ama görüntü yok, mesajlar ya da cevapsız arama bilgisi kilitli ekranda gözükmüyor. İphone da alıştım bu telefonda bir türlü ayarlayamadım. Uygulama bildirimleri açık, telefon, mesajlar, whattsap v.s. kilit ekranı bildirimleri açık, Bildirimler & Kontrol merkezinde bildirim efekti seçiminde seçili efekt oluyor ama kimden mesaj geldiği veya kimin aradığı bilgisi gözükmüyor, ancak telefonu açıp anlayabiliyorum. Sorunumu anlamışsınızdır umarım, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler..
Uygulamaların kendi ayarlarına girip izinlerin bakın hocam
Hangi uygulama ise basılı tutun uygulama bilgisi diyip diğer izinler girin kilit ekranında göster seçeneğini aktif edin
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratknk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MURAT
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
2
Bilgi için teşekkürler, dediğiniz kısımlarda aktifmiş baktım ama bir nebze çözdüm, ekran kilitlerini iptal ettim. Bildirim gelince gene ses var görüntü yok ama en azından açma kapama tuşuna bastığım zaman bildirimleri görüyorum...

redmmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
6
Bilgi için teşekkürler, dediğiniz kısımlarda aktifmiş baktım ama bir nebze çözdüm, ekran kilitlerini iptal ettim. Bildirim gelince gene ses var görüntü yok ama en azından açma kapama tuşuna bastığım zaman bildirimleri görüyorum...
Ayarlar > bildirim kontrol merkezi > bildirim efekti > ekranı yak seçerseniz çalışıyor . Bende öyle çözdüm.

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Ayarlar kilit ekranı kilit ekranını bildirimler için uyar

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-20-22-16-49-680_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-09-20-22-16-49-680_com.android.settings.jpg
    332 KB · Görüntüleme: 16

muratknk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MURAT
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
2
Ayarlar > bildirim kontrol merkezi > bildirim efekti > ekranı yak seçerseniz çalışıyor . Bende öyle çözdüm.
Tamamdır teşekkürler, sorun çözülmüştür...

Ayarlar kilit ekranı kilit ekranını bildirimler için uyar
Sizin dediğiniz kısım yok benim telefonda, sizin model farklı herhalde ama redmmi arkadaş sayesinde sorunumu çözdüm. Gene de teşekkürler zahmet edip zaman ayırdığın için...

Üst Alt