Yardım Kilit ekranı saçmalığı

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Ekteki fotoğrafta kırmızı yerlerde hataları belirttim kilit ekranından saati kaldıramam mı bütün wallpaperlerimle orantısız bir görüntü veriyor ve pil yüzdesi olan kısım beyaz illa wallpaper değiştiriceksek başka wallpaper koyunca da yine aynısı oluyor rootsuz, custom romsuz bu saati kaldırabilir miyim kilit ekranından :(

Max 2 Miui 10 global beta 8.11.29

Ekli dosyalar

• IMG_20181203_023536.jpg
    IMG_20181203_023536.jpg
    1.005,8 KB · Görüntüleme: 98

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Yardım edebilecek hocam yok mu cok büyük bir problem değil ama sıkıcı bir problem ben gibi takıntılıysanız birde :(

Oyla:

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Sağ olun hocam saat sorununu bu şekilde çözebildim ama bildirim çubuğundaki saat halen görünmüyor koyu renkli wallpaperde bile beyaz olmuyor ne şarj yüzdesini ne wifi işaretini görebiliyorum kilit ekranında iken acaba beta romdan mı kaynaklı

Oyla:

Ferhat.y

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Ekteki fotoğrafta kırmızı yerlerde hataları belirttim kilit ekranından saati kaldıramam mı bütün wallpaperlerimle orantısız bir görüntü veriyor ve pil yüzdesi olan kısım beyaz illa wallpaper değiştiriceksek başka wallpaper koyunca da yine aynısı oluyor rootsuz, custom romsuz bu saati kaldırabilir miyim kilit ekranından :(

Max 2 Miui 10 global beta 8.11.29
Güç tasarrufunu açarsan sağ üstteki batarya sembolü turuncu olur ama ben sana bi tavsiye verim koyu renkli temalar kullan hem daha az şarzın gider hemde bu sıkıntıları yaşamazsın parlak renkler bulunduran temalar daha çok güç harcayıp telefonun şarzını daha hızlı harcıyor

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt