• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.

Yardım Kilit ekranı Müzik yok sorunu.

alicanbelice1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
ali can
Cihazım
mi note 3
İyi günler Mi note 3 kullanıcısıyım çok memnunum ama takıntılı birisi olarak bir sorun başıma geldi.Müzik uygulamaları açıkken kilit ekranında bilirsinin şarkı atlama durdurma olur albüm fotoğrafıyla birlikte.Ben şarkıyı açtığım zaman o yer oluyor ama albüm fotoğrafıda yok şarkının ismide yok. Müzik yok yazıyor kilit ekranında yani.Bu nasıl çözebilirim Deezer kullanıyorum şimdilik program olarak.Çözümü bilenler yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Pegasus__

. . : : FreeDom : : . .
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
773
Ömer
Cihazım
Mi 5s Plus
Temanızı değiştirerek deneyebilirsiniz. farklı temalarda farklı görüntüleme seçenekleri mevcut. kolay gelsin.

sedat0014

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Sedat
Cihazım
Mi6
Bende buna benzer bir problem yaşamıştım. Ayarlardan Deezer'ın pil kısıtlamasını kaldırın. Telefonu isteğe göre yeniden başlatın düzelicektir.

m35

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
mustafa
Cihazım
mi5s
miui nun güzelliği burada işte farklı temalar ile farklı farklı özellikleri kilit ekranında deneme sansın var hatta sadece o temanın kilit ekranını baska bi temanın baska baska özelliklerinide hibrit olarak kullanabilirsin sadece temaları indirmeniz yeterli

mesela suan bi temanın kilit ekranını
bi temanın arama ekranı ve bildirim çubugunu
bi temanın ikonlarını
bi temanın ise güzel bi melodisi var onu kullanıyorum
bir temanında hava durumu uygulamasını kullanıyorum parça pinçik yani :)

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!