Yardım Kılıf ve Ekran Koruyucu Tavsiyesi

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba arkadaşlar. Oneplus 6t telefonum için kılıf tavsiyesine ihtiyacım var.
Bundan bir önceki telefonum olan mi 8 cihazımda nillkin fiber kılıfı kullanıyordum. Oldukça memnunum. Elimden düşme vs olmuyor ve tutuş hissiyatı çok güzeldi. Elim terlese bile kılıf çok güzel kuru kalıyordu. Görüntüsü de oldukça hoştu. Koruması konusuna gelince 6 ay aynı kılıf ile kullandım dışarıdan darbe ve çiziklere karşı tam koruma sağladı fakat cihazın arkasında cam olduğu için güneş altında görülen nokta nokta izler bırakmış ve parmak izi sensörünun etrafında daire şeklinde izler kalmıştı. Ne yaptıysam çıkaramadım.

Şimdi sorum şu. Oneplus 6t için kibar bir kılıf istiyorum şeffaf olabilir. Nillkin natural düşünüyorum. Bu kılıfı çok nadir takarım.

Asil önemli olan sürekli kullanacağım asıl kılıfı. Kendi kılıfı çok koruyucu tam istediğim gibi ama aşırı kaba yapmışlar. Telefonu çok kaba yapıyor.

Tekrardan nillkin fiber alayım diyorum. Bu telefonu da iz bırakır diye korkuyorum. Fakat bunun arkası mat yüzey olacağı için çizilir mi bilmiyorum. Yada arkaya sticker yapıştırabilirim.

Birde hepsiburadada satılan spigen kılıf var oda indirime girmiş. Spigen liquid air diye geçiyor. Acaba çok mu kaba emin olamadım. Sizin tavsiyeniz nedir?

Ekran koruyucu konusunda kafamda bir model yok önerilerinizi bekliyorum.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Forumda bu cihazı kullanan pek fazla kişi olduğunu sanmıyorum, o nedenle pek tavsiyede bulunan çıkmayabilir.. Ayrıca renkler ve zevkler herkes için çok farklı

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Forumda bu cihazı kullanan pek fazla kişi olduğunu sanmıyorum, o nedenle pek tavsiyede bulunan çıkmayabilir.. Ayrıca renkler ve zevkler herkes için çok farklı

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Evet biliyorum hocam. Bahsettiğim kılıflar tüm markalara kılıf modeli çıkardığı için kılıflar hakkında genel bir yorum almak istedim. Nillkin kılıf ile başıma gelenleri de anlattım.

Oyla:
Üst Alt