Soru Kılıf Önerisi Verir Misiniz

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Elimde şu an silikon bir adet mavi renk kılıf ve silikon kamera korumalı kılıf var bu tarz istemiyorum.
Aşağıda linkte bıraktığım tarzda kılıf kullanan var mı arkadaşlar kullanıpta bu fiyat bandında güzel, estetik gözüken öneri kılıflarınız var mı teşekkürler.

İyi forumlar...

shrewd34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Spıgen tavsıye ederdım de satışta degıl sanırım.

Oyla:

Blues_3000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Forever
Cihazım
Redmi
Konular
11
Elimde şu an silikon bir adet mavi renk kılıf ve silikon kamera korumalı kılıf var bu tarz istemiyorum.
Aşağıda linkte bıraktığım tarzda kılıf kullanan var mı arkadaşlar kullanıpta bu fiyat bandında güzel, estetik gözüken öneri kılıflarınız var mı teşekkürler.

İyi forumlar...
İsterseniz bu kılıf da güzel bende kullanıyorum.

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Blues_3000 oneri icin tesekkurler hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

shrewd34 zannimca gereksiz pahali bir marka hocam..

Oyla:

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Kullandığım her telefona en az 5-6 tane kılıf alıp dünya para harcıyordum şimdiye kadar. Ama bu son oldu. Şöyle ki kesinlikle verdiğiniz parayı hakeden bir ürün hem görsel hem işlevsel anlamda. Telefon ne kullanırsam kullanayım kendim eşim dostum ve yakın çevrem için bundan sonraki tercihim kesinlikle Spigen olur. Kutuyu açtığınız an kaliteyi hissediyorsunuz, ilk etapta çok para gibi düşünebilirsiniz ama şöyle bir şey var bu marka kılıf telefonun ömrü boyunca kullanabileceğiniz bir kılıf. Telefonu kaç sene kullandığınızın önemi yok bence. Tek kelime ile muhteşem. Kısacası Spigen kılıfı tek geçerim, şeffaf olanı. An itibari ile fiyatı uygun.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28

İyi forumlar...
bu mal bi harika dostum drunk~~

telefonuna uygun olan varsa alabilirsin gerçekten güzel kılıf. her telefonuma 2-3 kılıf alırım çokta çeşitli kılıflar kullandım japonyadan sırf kılıf bekledim 1 ay mesela :) alüminyum kılıfta kullandım ama en sevdiğim 2. kılıf aldıklarım arasından. estetik olarakda hoş görünümlü

yeşil nasıl durur bilmiyorum ama kırmızı güzel bendeki kırmızı.

Oyla:
Üst Alt