Yardım Kılıf - Koruyucu ve MiBand4

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Kaliteli ve uygun fiyatlı kılıf ve ekran koruyucu önerisi yapabilir misiniz? Linki ile beraber. Kalite ve uygun fiyat derken F/P demek istedim.

Ayrıca MiBand 4 almayı düşünüyorum aynı şekilde uygun fiyatlı güvenilir satıcı var mı?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardımcı olmak isteyen var mı? :D

Oyla:

mcakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
43
Kaliteli ve uygun fiyatlı kılıf ve ekran koruyucu önerisi yapabilir misiniz? Linki ile beraber. Kalite ve uygun fiyat derken F/P demek istedim.

Ayrıca MiBand 4 almayı düşünüyorum aynı şekilde uygun fiyatlı güvenilir satıcı var mı?
3 aydır linkteki kılıfı kullanıyorum çok memnunum. Bir kaç kerede beton zemine dikine düşürdüm telefonu çok iyi korudu. Tek kusuru kenarlar oval değil köşeli yapılmış uzun kullanımlarda biraz rahatsız edebiliyor. Ara sırada yıkarım hiç deforme olmadı. Spigen kalitesine yakın bir kılıf.

Oyla:

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonunda şu konuya bir Allah 'ın kulu mesaj yazdı teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3 aydır linkteki kılıfı kullanıyorum çok memnunum. Bir kaç kerede beton zemine dikine düşürdüm telefonu çok iyi korudu. Tek kusuru kenarlar oval değil köşeli yapılmış uzun kullanımlarda biraz rahatsız edebiliyor. Ara sırada yıkarım hiç deforme olmadı. Spigen kalitesine yakın bir kılıf.

Ne kadar sürede geldi ? Bir de kılıfın iç kısmı telefonun arka yüzeyine zarar veriyor mu ? Çizilme vs

Oyla:

mcakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
43
Yok hocam iç kısmı da çok güzel kesinlikle çizilme falan yapmıyor. Ben gittigidiyor dan 35 TL ye almıştım 2-3 gün içinde gelmişti. Koruyucu tavsiyesi de vermek isterdim ama beğendiğim bir koruyucu bulamadım maalesef.

Oyla:
Üst Alt