Mod Predator Stormbreaker KERNEL 9.5 Redmi Note 7

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Son sürüm RevOs'a Khasimoff1 yazdığı şekilde kurdum herhangi bir problem yok. Şarj konusunda iyi bir kernel öneriniz varsa alabilirim.
Nexus Kernel kullanıyorum. Note 7 kullanıcılarının birçoku da şuan bu kerneli kullanmakta. Geçen günlerde v10 sürümü çıktı. Android 12 ye kadar destekliyor. Oldcam, Newcam, QTI modları var. Denemelisiniz bence

memo4535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
RM Note 7
Konular
0
Nexus Kernel kullanıyorum. Note 7 kullanıcılarının birçoku da şuan bu kerneli kullanmakta. Geçen günlerde v10 sürümü çıktı. Android 12 ye kadar destekliyor. Oldcam, Newcam, QTI modları var. Denemelisiniz bence
Sanırım Nexus miui da çalışmıyormuş. Bilemedim modlar hakkında da pek bir bilgim yok.

CanKuzen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
RN8
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

• Predator Stormbreaker Kernel, Xiaomi Redmi Note 7 cihazı içindir ve bu cihaz için en eski çekirdeklerden biridir.
• Amacımız, İyileştirilmiş Deneyim ile Süper Kararlı ve Basit Bir Çekirdek Sağlamaktır! Kernel'imiz, performansınızı iyileştirmek için hassas bir şekilde ayarlanmıştır ve pilinizin daha uzun süre dayanmasını sağlar.
• Her versiyon, maksimum stabilite ve verimlilik sağlamak için bir grup test cihazı tarafından titizlikle test edilir.
• Her zaman en son yamalara güncellendi ve hem pil ömrünü hem de performansı artırarak deneyiminizi optimum hale getirecek test edilmiş ve kararlı ayarlamalar eklendi

√ Predator Stormbreaker Kernel artık hem EAS hem de HMP varyantında mevcuttur. Lütfen aşağıdan istediğiniz bölümü açın, HMP varyantı istiyorsanız, lütfen HMP bölümünü kullanın, aksi takdirde lütfen EAS bölümünü kullanın. Herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, lütfen bu başlıkta sorun. teşekkür ederim

√ Predator Stormbreaker Çekirdeği, Android 11 (R), Android 10 (Q) Roms [MIUI Q için, Kamera ve WiFi Çalışması İçin Yama Gerekiyor] ve Android 9 (Pie) Rom'larda Flaşlanmalıdır! MIUI de desteklenmektedir

AOSP Android 9/10/11 Sürümlerinde ve Miui de Kerneli Kurup Kullanabilirsiniz.

TWRP ye Girin ve İnstalldan Kerneli Seçerek Flaşlayın Eğer MİUİ Rom Kullanıyorsanız Sakın Reboot System Yapmayın
Yoksa Wifi ve Kamera Çalışmayacaktır. AOSP Romdaysanız Gerek YOKTUR. Hemen Ardından Wifi Patchı da Flaşlayın ve Reboot System Yapın Sorunsuz Kullanabilirsiniz

• birleştirilmiş: En son Linux 4.4.257 Yukarı Akış
• aygıt yazılımı: en son lavanta Q kaynaklarından dokunmatik panel aygıt yazılımını güncelleyin.
• düzeltme: düşük parlaklık sorunları.
• düzeltme: bazı kişilerin karşılaştığı rastgele yeniden başlatma sorunları.
• izleme: Android 11 IORap için minimum izleme uygulayın.
• yapılandırma: güvenlikle ilgili yapılandırmalarla uyumludur.
• panel: Dokunma gecikmesi sorunlarına neden olan bazı yapılandırmaları kaldırın.

NOT : Kerneli Flaşlamadan Önce TWRP den Boot ve DTBO Yedeği Alın Herhangi Bir Sorunda Geri Yüklemek İçin. OLD Cam sürümü Tavsiye Edilir.

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.
Arkadaşlar Lavender de Miui 14.0.10 XTB A13 vr Sonix Kernel 10eas oldcam kernelli. Ancak DT2W/S çalışması için çneri kernle var mı? Predator bootloop yaptı

Üst Alt