Yardım Kernel sorunu

experuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note9 Pro
Konular
9
Merhaba arkadaşlar telefona agni kerneli kurduktan sonra bir sorun farketmemiştim ama 2 gün öncesine kadar telefon arada bir basmamaya başlıyor ve yeniden başlatınca düzeliyor şimdi baktım kendi kendini yeniden başlatmış bu kernelden midir acaba yeniden rom atarsam stock kernele geçer mi

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Merhaba arkadaşlar telefona agni kerneli kurduktan sonra bir sorun farketmemiştim ama 2 gün öncesine kadar telefon arada bir basmamaya başlıyor ve yeniden başlatınca düzeliyor şimdi baktım kendi kendini yeniden başlatmış bu kernelden midir acaba yeniden rom atarsam stock kernele geçer mi
Yeniden rom atarsaniz o romda hangi kernel yukluyse onunla gelir

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Kernel kaynaklı hocam bende daha önce kullandım ancak bu hatalar olmaya başlayınca stok kernele döndüm

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Agni kernel sorunlu hocam. Kullanmayınız. Beğendiğiniz bir romu telefonunuza yükleyin. Rom içerisinde yer alan kernel varsa bile, sizlere bu tarz problemler yaratmaz.

Üst Alt