Mod [KERNEL] Android 10 [MIUI] Marisa Kernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 25.08.2020

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
9 t sandım ilk basta baktımki mi 9a bir arkadas kurmuş bende deneyim dedim. Kurduktan sonra ilk izlenimlerimi paylaşacağım

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yalnız büyük risk almışsın, direk kurduğun ve şanslı olduğun için tebrik ederim seni hocam :D clap~~

dalyan58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koksal
Cihazım
mı 9
Konular
7
Yalnız büyük risk almışsın, direk kurduğun ve şanslı olduğun için tebrik ederim seni hocam :D clap~~
Benden önce kurmuş, hiç çekinmedim bile ama şanslıyım evet iyiki bişey olmadı :)

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Eu V12.0.2.0'de ciddi şarj düşüklüğü var. Evet miui 11'de 10'a göre baya sorunluydu bu konuda ama 12'de de ekstra bir düşüş var. Özellikle pubg gibi oyunlarda kamera etrafı iyi ısınıyor. Bu kerneli dediğim gibi UnlnViTeD hocamın isteği üzerine haftasonu deneyeceğim. Ama öyle bir sıktı ki canımı şu an yükleyebilsem deneyeceğim şimdi. Ama el mahkum, haftasonu buraya dönüş yapacağım.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Eu V12.0.2.0'de ciddi şarj düşüklüğü var. Evet miui 11'de 10'a göre baya sorunluydu bu konuda ama 12'de de ekstra bir düşüş var. Özellikle pubg gibi oyunlarda kamera etrafı iyi ısınıyor. Bu kerneli dediğim gibi UnlnViTeD hocamın isteği üzerine haftasonu deneyeceğim. Ama öyle bir sıktı ki canımı şu an yükleyebilsem deneyeceğim şimdi. Ama el mahkum, haftasonu buraya dönüş yapacağım.
Eyvallah Hocam denemesine deneyin ama bence Şuan için Miui11'e geçmeniz daha mantıklı şayet Miui12 kullanacaksanız ise de beta sürümleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum...

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Eyvallah Hocam denemesine deneyin ama bence Şuan için Miui11'e geçmeniz daha mantıklı şayet Miui12 kullanacaksanız ise de beta sürümleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum...
Bende öyle düşünüyorum ama kurduk bir kere artık. Bu arada ses konusunda geliştirmeler yaptın mı hiç?, bluetooth kulaklık aldım anker marka gayet iyi ses veriyor ve mikrofonu da güzel. Ancak ben ses konusunda eko ayarı yapmadım mı rahat duramıyorum. :) ancak müzik playerlarda bulunan eko ayarları işe yaramıyor. Bir değişiklik fark edemedim.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Bende öyle düşünüyorum ama kurduk bir kere artık. Bu arada ses konusunda geliştirmeler yaptın mı hiç?, bluetooth kulaklık aldım anker marka gayet iyi ses veriyor ve mikrofonu da güzel. Ancak ben ses konusunda eko ayarı yapmadım mı rahat duramıyorum. :) ancak müzik playerlarda bulunan eko ayarları işe yaramıyor. Bir değişiklik fark edemedim.
Miui12 için ses motorları vardı onları deneyebilirsin hocam üzerine Viper JamesDSP gibi Bluetooth destekleyen ses modüllerinide ekleyince çok daha kaliteli çıkış alabilirsin.

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Miui12 için ses motorları vardı onları deneyebilirsin hocam üzerine Viper JamesDSP gibi Bluetooth destekleyen ses modüllerinide ekleyince çok daha kaliteli çıkış alabilirsin.
Ooo varsa öyle güzel şeyler deneriz :)

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Benden önce kurmuş, hiç çekinmedim bile ama şanslıyım evet iyiki bişey olmadı :)

Hocam sorun yaşamamanızın temelinde Mi9 ile Mi9T Pro'nun donanım benzerliği yatıyor. Size naçizane önerim cihazınıza herhangi bir Rom, Modül, Kernel vs yüklemeye karar verdiğinizde indirdiğiniz/ indireceğiniz dosyanın cihazınıza uygunluğuna bakıp ona göre hareket etmeniz. (Bazen geliştiriciler donanım kontrol kodu/satırı eklemiyor sorun oluşuyor)

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
redmiğ note7 için uygunmudur