Yardım Kendini Yeniden Başlatma

Awarahoon82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mia1
Konular
7
Öncelikle Herkese Selamlar.Anneme Aldığım Bu Telefon Wifi Açıkken Eğer Gprsyi Yüksek Doğruluk Ayarladığınız An Sürekli Yeniden Başlatıyor Kendini.
Üzerindeki Yazılımlar Resimdeki Gibidir. Yazılım Değiştirsem Düzelirmi Acaba Yada Çözümü Nedir ? İyi Çalışmalar Herkese.

Ekli dosyalar

• IMG_20220314_154430.jpg
    IMG_20220314_154430.jpg
    851,8 KB · Görüntüleme: 23

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Redmi Note 4 GlobalStableFastbootV11.0.2.0.NCFMIXM7.01.9 GB2019-11-19
bunu mi flash ile kurun hocam
galiba yazılımsal hata vard.
en son sürüm bu cihanız için.
bl kilidi açık olması lazım
açık değilse bile sizin için süre bekleme olmaz . eski cihaz olduğu için anında açabilirsiniz.
forumda bl kilidi açma ve mi flash ile kurulum anlaıtmları mevcut

Awarahoon82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mia1
Konular
7
Redmi Note 4 GlobalStableFastbootV11.0.2.0.NCFMIXM7.01.9 GB2019-11-19
bunu mi flash ile kurun hocam
galiba yazılımsal hata vard.
en son sürüm bu cihanız için.
bl kilidi açık olması lazım
açık değilse bile sizin için süre bekleme olmaz . eski cihaz olduğu için anında açabilirsiniz.
forumda bl kilidi açma ve mi flash ile kurulum anlaıtmları mevcut
Teşekkür Ederim.Birşey Soracağım Garanti Dışına Çıkarmı Bu İşlem Peki Yada Herhangi Bir Arıza Yaptığında Format Attığımda Eski Haline Dönermi Arıza Durumunda Servisin Anlamaması İçin.Birde Hata Yapmak İstemiyorum Videolu Anlatımı Varmı Acaba Yazılımın Yüklenmesinde Çünkü Sanırım Bir Hatada Telefon Kullanılmaz Hale Geliyor Diye Biliyorum Ama Belki Yanlış Biliyorumdur.İyi Günler.

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Teşekkür Ederim.Birşey Soracağım Garanti Dışına Çıkarmı Bu İşlem Peki Yada Herhangi Bir Arıza Yaptığında Format Attığımda Eski Haline Dönermi Arıza Durumunda Servisin Anlamaması İçin.Birde Hata Yapmak İstemiyorum Videolu Anlatımı Varmı Acaba Yazılımın Yüklenmesinde Çünkü Sanırım Bir Hatada Telefon Kullanılmaz Hale Geliyor Diye Biliyorum Ama Belki Yanlış Biliyorumdur.İyi Günler.
bu işlem garanti dışı yapar.
format attığında düzelme ihtimali de var.
cihazı sıfırlayarak yapabilirsiniz. garanti dışına çıkmaz
ama verilerinizi yedeklemeniz lazım her türlü.

gelebilir ama ihtimali düşüktür.
doğru şeyler yaptığınızda hata olmaz

pisLickene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Arkadaşlar sorunun çözümünü uzun uğraşlar sonucu buldum.

* 10.2 Sürümüne Yükseltiniz.
* Tüm güncellemeleri yapınız.
* Google Play (Cihaz Sistem Uygulamaları bölümlerinden üç ayrı bölümden wifi'ye bağlanıp tüm güncellemeleri yapınız.

Daha sonrasında Telefonunuzun, Ayarlar - Ek Ayarlar - Gizlilik Ayarları - Konum Ayarları bölümüne girip yukarıdan konumu aktif yapınız. Konum işaretini yanlızca cihaz yapınız.

* En alt tarafta Google Acil Yardım bölümüne girip kapatınız.

* Bir alt tarafta Google Deprem bölümüne girip onuda kapatınız. Dahada birsey yapmayınız. Cihazı normal olarak kullanabilirsiniz.

Cihazda işlem yapamadan resetlenen var ise açılır açılmaz uçak moduna alın öyle yapın bu işlemleri.

Bulalt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Merhaba; Sorunum sizinkiyle aynı.
Cihazım Note 4 3/32gb. Android 6.0 MRA58K. Zaten MIUI Gblobal kararlı 10.2.1.0(MBFMIXM) romda.
Cihazımdaki problem yaklaşık 1 ay önce Google Play Services e gelen güncelleme ile başladı. Bu servisin güncellemesi kapatılamıyor ve önceki sürüme dön seçeneği zaten yok. Cihazım konum açık olduğunda boot loop denen döngüye giriyor. Ve artık cihazı kullanmak mümkün olmuyor. Bir şekilde üstteki kısayollardan uçak moduna geçerek döngüyü durduruyorum. Sonra tüm gps isteyen uygulamaların izinlerini iptal ederek ve gps i ayarlardan tümden kapatarak telefonumu kullanabiliyorum. Garip olanı arada (bazen hergün 1 defa, bazen 2-3 günde bir) gps kendisi otomatik devreye girip döngüyü yeniden başlatıyor. Bu durumda pil (boot loop sırasında) hemen 1 saatte bitiyor ve %20 altına düşünce sürekli uyarı bipleri vermeye başlıyor ve ben yine döngüye girdiğini anlıyorum. Apkmirrordan google play services e gelen güncellemeleri takip edip boş zamanlarımda telefonuma hızlıca kuruyorum. Ama henüz yarama merhem olacak güncelleme gelmedi. Üstteki arkadaşın dediklerini kendiliğimden bulup zaten yapmış durumdayım. Ama gps in ara ara kendiliğinden açılması sorunu tekrar geri getiriyor. Çok mağdurum. :(
(not: Evde aynı telefondan bir tane daha var (benimkinden 2 yıl sonra alınmış bir modeli) Ona android 7.0 güncellemesi gelmişti. O cihazda hiçbir problem yok. tıkır tıkır çalışıyor.)

Awarahoon82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mia1
Konular
7
Merhaba; Sorunum sizinkiyle aynı.
Cihazım Note 4 3/32gb. Android 6.0 MRA58K. Zaten MIUI Gblobal kararlı 10.2.1.0(MBFMIXM) romda.
Cihazımdaki problem yaklaşık 1 ay önce Google Play Services e gelen güncelleme ile başladı. Bu servisin güncellemesi kapatılamıyor ve önceki sürüme dön seçeneği zaten yok. Cihazım konum açık olduğunda boot loop denen döngüye giriyor. Ve artık cihazı kullanmak mümkün olmuyor. Bir şekilde üstteki kısayollardan uçak moduna geçerek döngüyü durduruyorum. Sonra tüm gps isteyen uygulamaların izinlerini iptal ederek ve gps i ayarlardan tümden kapatarak telefonumu kullanabiliyorum. Garip olanı arada (bazen hergün 1 defa, bazen 2-3 günde bir) gps kendisi otomatik devreye girip döngüyü yeniden başlatıyor. Bu durumda pil (boot loop sırasında) hemen 1 saatte bitiyor ve %20 altına düşünce sürekli uyarı bipleri vermeye başlıyor ve ben yine döngüye girdiğini anlıyorum. Apkmirrordan google play services e gelen güncellemeleri takip edip boş zamanlarımda telefonuma hızlıca kuruyorum. Ama henüz yarama merhem olacak güncelleme gelmedi. Üstteki arkadaşın dediklerini kendiliğimden bulup zaten yapmış durumdayım. Ama gps in ara ara kendiliğinden açılması sorunu tekrar geri getiriyor. Çok mağdurum. :(
(not: Evde aynı telefondan bir tane daha var (benimkinden 2 yıl sonra alınmış bir modeli) Ona android 7.0 güncellemesi gelmişti. O cihazda hiçbir problem yok. tıkır tıkır çalışıyor.)
Bekleyeceğiz O Zaman Android 7 Güncellemesi Gelmesini Oda Gelirse Tabii.Başka Çare Yok Demekki Şimdilik.İlk Defa Xiaomi nin Dandik Bir Telefon Ürettiğine Şahit Olmuş Oldum

Üst Alt