Soru Kendi kendine pencere kapatma

tharex61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
redmi note 5
Konular
2
Telefonda internette veya youtube veya sohbet programlarinda yazı yazarken arada pencere kapatiyor yani programi arka plana atarak ana ekrana geliyor bu yogun kullanimlarda surekli oluyor aylardir bende olan bir surum hattaa klavyeye bakarak dikkatlice dokunuyorum hani ana ekrana dokunmus olmim diye. Yok arkadas kapatiyor programi hatta bazende kapatip baska bir program aciyor. 4 ayri antivirus indirip tarattim herhangi virus falanda cikmadi

Dursunmuharrem1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muharrem
Cihazım
Refmi note 5
Meslek
Uçak bakım öğrenci
Konular
14
Uygulamayı son uygulamalardan üstüne basılı tutup kilitleyin

Oyla:

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
Bende de aynı sorun vardı hocam..
4 defa servise gitti geldi en sonunda çözümü ekranı değiştirmekle galeriler...
Büyük ihtimal ekranda sorun var.

Oyla:

tharex61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
redmi note 5
Konular
2
Hocam esasinda ben islemciende şüpjeliyim mesela facede instagramda hatta whaytsappta skypede bile uzun sure yazisirken(10-15dakika kadar) telwfonnresmen sapitmaya basliyor sanki telefonu benden baskasi kullaniyor ekrani asaga indiriyor baska uygulama aciyor bazen sadece klavye kapaniyor aciyorum yazmaya devam ediyorum pat pencere gidiyor falan...ben bu telefonun islemcisinin hiz asirtmasi yapilarak piyasaya suruldugunu dusunuyorum yani bence islemci buyuzden stabil calismayip arada boyle aksiyor karistiriyor diye dusunuyorum...bununla beraber ekran dokunmatigi ayrica duyarsizlasiyor herhangi bir uugulamada bazen parmagimi 4-5 defa ayni yere dokunmak zorunda kaliyorum yani ekran ayrica sorunlu evet. Yanliz servis oyle kisa denemelerle bise bulamayip cihazda sorun yoktur diye geri yollayacaklarini dusunuyorum. Yani arafa bu sorunu yapiyor yapmaya basladimida inanki telefonu kirasim geliyor cunku yazisman kullanman falan icine ediyor cihaz. Birde onemli yazismalardasan varya bittin sen. Sen servise ariza ne olarak bahsettin nekadar surede geldi.

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Eğer sorununuz donanımsal değil ise Fabrika Ayarlarına Dönme veya Hard Reset işlemi sonucunda büyük ihtimalle cihazınız daha stabil ve optimize hâle gelecektir.

Eğer cihazınızın Garantisi yok ise BL kilidi açarak farklı ROM lar deneyebilirsiniz.

Lakin düzelme olmaz ise cihazınızı Servise yollamanız en doğru seçenek olacaktır.

Oyla:

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
Ben Mi A1'de bunu yaşadım hocam..
Harf reset fln attım ama olmamıştı...
Benim sorunum ekranla ilgiliymiş ekran değişimi olunca sorun çözüldü..

Oyla:

tharex61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
redmi note 5
Konular
2
Eğer sorununuz donanımsal değil ise Fabrika Ayarlarına Dönme veya Hard Reset işlemi sonucunda büyük ihtimalle cihazınız daha stabil ve optimize hâle gelecektir.

Eğer cihazınızın Garantisi yok ise BL kilidi açarak farklı ROM lar deneyebilirsiniz.

Lakin düzelme olmaz ise cihazınızı Servise yollamanız en doğru seçenek olacaktır.
Telefonum 1 ay kadar önce hard fotmatlamıştım ki daha öncede ayni sorunlar vardı. Hatta ben wireless baglantı sorunuda yaşıyorum. Mobilveride wirelesse geciste bocalıyor baglanmiyor wireless ayar sayfasini acinca modemi bulup baglaniyor. Daha baska sorunlarimda var sirf telefonsuz kalacam diye useniyorum yollamaya ama mecbur kalacam yakinda biliyorum

Oyla:
Üst Alt