Yardım Kelime kopyalama

hakanuzell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Merhaba Xiaomi kullanıcıları kendim araştırıp ve deneyerek bulamadığım bir konuyu sizlere sormak istedim. Şöyle açıklayım "kargocudan mesaj geldi, baya uzun bir mesaj bir bölümünde de kargo takip no var. Sadece takip no yu kopyalayacam ama özelliği bulamadım tüm mesajı kopyaliyor." Bilen birisi yardımcı olabilir mi rica etsem

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Kimse kimseye yüklenmiyor, etrafımdaki herkesteki çeşitli cihazlarda denedik ve oluyor, keşke bu olmuyor diyen bir arkadaşın cihazında bunu kendim de deneme şansım olsa, o zaman bazı cihazlarda yada romlarda olmuyor derim

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk
Mi 4 LTE . MIUI 9 Global Beta 8.3.1 yüklü bende. Bilmiyorum diğer arkadaşlarda ne yüklü

Oyla:

ilhan24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
mi note 3
Konular
1
V
Kimse kimseye yüklenmiyor, etrafımdaki herkesteki çeşitli cihazlarda denedik ve oluyor, keşke bu olmuyor diyen bir arkadaşın cihazında bunu kendim de deneme şansım olsa, o zaman bazı cihazlarda yada romlarda olmuyor derim

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk
Video da kesmedi seni :) imkan olsada gelebilseydim

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar öncelikle şu konuya bir açıklık getirelim. Burada kimse kimseye ne yükleniyor ne de yalancı diyor.
Bizler elimizdeki cihazlarla deniyor ve çalıştığını söylüyoruz. Resimlerle de bunu ispat ediyoruz. Ayrıca bu işlemin yapılamaz oluşu bize mantık olarak yanlış bir işlem yapıldığını gösteriyor. Bu nedenle aklımıza gelen ilk şey işlemi yaparken hata yapıldığını gösteriyor ki defalarca şu konudaki 64bit Mi Flash'ı kullanın dediğimiz halde başka Mi Flash'ı kullanıp olmuyor diyen yüzlerce üyemiz var.
Durum böyleyken bunun üzerine yoğunlaşmamız normal değil midir? Eğer gerçekten de olmuyorsa demek ki rom ile ilgili bir durum var demektir. Ayarlarla yapılacak bir durum da olmadığına göre de rom değiştirmekten başka bir yol görünmüyor.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ilhan24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Bugün mi note3 e miui 10 güncellemesi geldi ve sms lerde kelime seçip kopyalamaya başladı benim gibi daha önceden bunu yapamayanlarin yazilimsal bir sıkıntısı var sanırım

Oyla:

hakanuzell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Bugün mi note3 e miui 10 güncellemesi geldi ve sms lerde kelime seçip kopyalamaya başladı benim gibi daha önceden bunu yapamayanlarin yazilimsal bir sıkıntısı var sanırım
Miui 10.1 ile diğer arkadaşlarda olup bizde olmayan özelliğe kavuşmuş olduk

Oyla:

Bym68

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Selam bu konuyu inceledim .aynı sorun bendede var telefonum note8 pro MIUI 11 android versiyon 10 mesajda kes kopyala olmuyor telefona gelen bağlantı sekmesi vb.kesinlikle çözülemiyor.ayarlar dan bulamadım telefona reset dahi attım.tum tartışmada ki mevzuları gözden geçirdim lakin olmadı.android 9 iken böyle bir sorun yoktu çok sık kullandığım bir mevzuyu nasıl oluyorsa çözemedim.çözümün yazilamsal sorun olduğunu düşünüyorum.büyük bir handikap.konuya vakıf arkadaslar yardımcı olurum .saygilarimla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Düzeltme:(olurum) olurmu

Oyla:

Bym68

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Merhaba gelen SMS lere kes yapıştır yada kopyala yapıştır ve üzerinde bulanan web link yapılamıyor .tüm ayarları kurcaladım netice yok note8 pro global .android 10 update den sonra bu sorun resmen deli etti .daha ne sorunlar var da aklım ermiyor.yardımci olursanız minnattar olucam.

Oyla:

mahra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Retmi Not 8 Pro
Konular
0
Aynı problem bende var çözüm yok