Oyun Kelime Bulmaca Oyunu

Bulabilirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bulabilirim
Cihazım
Poco
Konular
3
Arkadaşlar son derece amatör bir şekilde playstore da uygulama yayınlamaktayım. Uygulamalarımın en büyük özelliği ana işlevini yerine getirmesi ve reklamın yok denecek kadar az olması. Bu oyunda geçiş reklamlarını günde 1 defaya ayarlamış durumdayım. Yani oyunda sadece bir defa reklamla karşılaşacaksınız. Kendim ve ailem oynarken bi hayli beğendik. Umarım oyunu sizlerde beğenirsiniz.

Diğer uygulamalarım:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Elinize, emeğinize sağlık hocam clap~~

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
elinize sağlık hocam hayırlı olsun

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Elinize sağlık.

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
elinize sağlık, kelime oyunları bir müddet sonra sıkıcı oluyor maalesef, bence bölümler arası geçişlerde şeker oyunları, koşu oyunları, yemek yapma, puzzle parçaları toplama gibi vs. gibi ufak bonuslar koysanız oynanma süresi uzar diye düşünüyorum. sizin için kolay mı zorluk mu olur onu bilmiyorum. şeker oyunları benzeri bir oyunun yorumunda şunu gördüm diyor ki "ben şeker oyunu oynamak istesem candy crush oynarım ben bu oyunu reklamında gördüğüm tonton dedeye yardım etmek için indirdim o da günde bir defa diyor, geri kalani şeker oyunları ile aynı" sizde oyununuza böyle ekstralar koyarak bir hikayesi olabilir, her bölümde topladığı parçalarla tonton dedesine sürat teknesi alabilir yada sushi yapabilir :)

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Hocam bu arada şöyle offline oynanabilen güzel bi okey oyunu yapma gibi bir imkanınız olsa çok iyi olur. Kelime oyununu annem ve ben iki cihazada kurduk ve gerçekten çok eğlenerek oynuyoruz. Okey oyununuda piyasada offline oynanan okey oyunlarının çoğu okey dışında cafe kurma yönetme işine dayalı bir türlü şöyle güzel ve makul bir okey oyunu bulamadım playstore da yada var olanlarında aşırı derecede reklam var her oyun sonu 5-6 reklam gösteriyor en az.

Bulabilirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bulabilirim
Cihazım
Poco
Konular
3
Hocam bu arada şöyle offline oynanabilen güzel bi okey oyunu yapma gibi bir imkanınız olsa çok iyi olur. Kelime oyununu annem ve ben iki cihazada kurduk ve gerçekten çok eğlenerek oynuyoruz. Okey oyununuda piyasada offline oynanan okey oyunlarının çoğu okey dışında cafe kurma yönetme işine dayalı bir türlü şöyle güzel ve makul bir okey oyunu bulamadım playstore da yada var olanlarında aşırı derecede reklam var her oyun sonu 5-6 reklam gösteriyor en az.
Hocam öneri için teşekkür ederim. Bilgi vereceğim. Offline reklamsız okey oyunu.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Üst Alt