Sohbet Kedi sahiplendim taktik verirmisiniz

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Bu gün bi calico türü kedi sahiplendim şuan ayağımın dibinde yemi suyu herşeyi tamam yiyiyo içiyo. Kedi besleyen arkadaşlara ayrıca bilmem gerek birşey varmı diye sormak isterim. 1 yaşında dişi arkadaşlar.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Hocam 1 hafta kediyi fazla sıkıştırmayin etrafı kesfetmesine izin verin hatta etrafı pisleme durumu bile olabilir. Belli bir yaştan sonra kısırlaştırma yoluna gidebilirsiniz çünkü davranış değişikliği meydana gelecektir. Tirmalama kulesi mutlaka edinin çünkü ihtiyacı oluyor yoksa koltukları tirmalayabilir. Cinsini belirtmemissiniz tüylü ise tarama eldiveni alın. Aşılarını ihmal etmeyin.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
7 yıl chincilla cinsi kedi besledim. Eceliyle vefat etti. Çok bağlanıyorsun bir süre sonra. Uyku düzeni ilk zamanlar düzensiz olacaktır eğitim bu süreci iyi yönetmeniz lazım yoksa Teoman uykusuz her gece şarkısını söylemeniz içten bile değil haha--

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Hocam 1 hafta kediyi fazla sıkıştırmayin etrafı kesfetmesine izin verin hatta etrafı pisleme durumu bile olabilir. Belli bir yaştan sonra kısırlaştırma yoluna gidebilirsiniz çünkü davranış değişikliği meydana gelecektir. Tirmalama kulesi mutlaka edinin çünkü ihtiyacı oluyor yoksa koltukları tirmalayabilir. Cinsini belirtmemissiniz tüylü ise tarama eldiveni alın. Aşılarını ihmal etmeyin.
cinsi calico hemen alıştı ayağımın dibinden ayrılmıyor ve çişisini de direk kuma yaptı tırmalama kulesini de alırım yakın bi zamanda teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

7 yıl chincilla cinsi kedi besledim. Eceliyle vefat etti. Çok bağlanıyorsun bir süre sonra. Uyku düzeni ilk zamanlar düzensiz olacaktır eğitim bu süreci iyi yönetmeniz lazım yoksa Teoman uykusuz her gece şarkısını söylemeniz içten bile değil haha--
hemen yatağıma çöktü yorganın altından içeri girip yattı ya :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
cinsi calico hemen alıştı ayağımın dibinden ayrılmıyor ve çişisini de direk kuma yaptı tırmalama kulesini de alırım yakın bi zamanda teşekkürler
Tuvalet alışkanlığı varsa işiniz kolay bazı kediler yaşadığı bölgeyi sahiplenme iç güdüsü ile idrarini yapabilir bunu kast etmiştim size tavsiyem aksesuarları ikinci el edinin sıfır almak maliyetli olabiliyor. Parazit aşıları bu dönemde olması gerekiyor aşı karnesini kontrol edin eğer varsa tabi

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
İyide bunun Xiaomi ile ne alakası var

Tuvalet alışkanlığı varsa işiniz kolay bazı kediler yaşadığı bölgeyi sahiplenme iç güdüsü ile idrarini yapabilir bunu kast etmiştim size tavsiyem aksesuarları ikinci el edinin sıfır almak maliyetli olabiliyor. Parazit aşıları bu dönemde olması gerekiyor aşı karnesini kontrol edin eğer varsa tabi
karne var ama aşıları yaptırıldı dedi karnede yazmıyor ayrıca kısırlaştırılmış

hocam bunları buldum bayağı önce yapılmış bu aşılar ama

Son düzenleme:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27

karne var ama aşıları yaptırıldı dedi karnede yazmıyor ayrıca kısırlaştırılmış

hocam bunları buldum bayağı önce yapılmış bu aşılar ama
Görünen o ki parazit aşısı yapılmış iç parazit mi dış parazit mi o konuda veteriner daha detaylı bilgi verecektir. Kısırlaştırilmis olması büyük avantaj çünkü bu işlem biraz maliyetli diye biliyorum. Tez vakitte veteriner kontrolüne götürüp genel muayenesini yaptırmakta fayda var

Şu fıstığı bi görseydik hele. Hep bahsi geçiyor ama tanışamadık

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Görünen o ki parazit aşısı yapılmış iç parazit mi dış parazit mi o konuda veteriner daha detaylı bilgi verecektir. Kısırlaştırilmis olması büyük avantaj çünkü bu işlem biraz maliyetli diye biliyorum. Tez vakitte veteriner kontrolüne götürüp genel muayenesini yaptırmakta fayda var

Şu fıstığı bi görseydik hele. Hep bahsi geçiyor ama tanışamadık

hemen yatağıma çöktü yorganın altından içeri girip yattı ya :D

resmi var orada

Üst Alt