Soru Kayıtsız parmak izi ekranı açıyor

Alitas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Az önce huawei kullanan biri kayıtsız parmak izi ile ekran açmayı denediğini ve açıldığını yazmış bende denedim. Kayıtsız parmağımla 3 4 defa açmaya çalışınca şifre istiyor ekran hemen ardından tekrar deneyincede açılıyor. Sizde de öyle mi yoksa arızamı var benim cihazda

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
o ne saçma iştir hocam olur mu öyle şey replika cihaz mı bu ? tüm parmak izlerini silip sadece bir parmağınızı ekleyin sonra diğerleriyle açmayı deneyin

Oyla:

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Mi 9 se denedim şimdi açılmıyor bende ilginç yani kayıtsız parmakla açılması

Oyla:

Alitas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o ne saçma iştir hocam olur mu öyle şey replika cihaz mı bu ? tüm parmak izlerini silip sadece bir parmağınızı ekleyin sonra diğerleriyle açmayı deneyin
Yoo hocam replika değil hatta imei ile miui sitesinden de sorgulama yaptım. Bir parmağım 3 defa başka bir parmağım 1 defa kayıtlı bundan olabilir mi acaba

Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Yoo hocam replika değil hatta imei ile miui sitesinden de sorgulama yaptım. Bir parmağım 3 defa başka bir parmağım 1 defa kayıtlı bundan olabilir mi acaba
Hocam replika mı diye size sormadım. Replika cihazlarda parmak izi tarayıcısı olmadığı halde parmak izi kilidi koyarlar da ekran her parmakta açılır ya öyle bir benzetme yaptım. Kayıtlı olan parmaklarınız dışında başka bir parmakla açılmaz. 1 defa 2 defa kaydedilmesi farketmez. Hiç bir türlü kaydedilmeyen parmak iziyle açılmaması lazım. Dediğim gibi tüm kayıtlı parmak izlerini silip yeniden tek parmağınızı kaydedip diğer parmaklarınızla açmayı deneyin.

Oyla:

Ado35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Note6 pro
Meslek
Tekniker
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Az önce huawei kullanan biri kayıtsız parmak izi ile ekran açmayı denediğini ve açıldığını yazmış bende denedim. Kayıtsız parmağımla 3 4 defa açmaya çalışınca şifre istiyor ekran hemen ardından tekrar deneyincede açılıyor. Sizde de öyle mi yoksa arızamı var benim cihazda
Hocam yüz tanıma açıkmı cihazda eğer açıksa ekran uyanınca yüz tanımadan kilit açıyordur benim cihazda tanımsız parmak iziyle açmıyor

Oyla:

Alitas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam replika mı diye size sormadım. Replika cihazlarda parmak izi tarayıcısı olmadığı halde parmak izi kilidi koyarlar da ekran her parmakta açılır ya öyle bir benzetme yaptım. Kayıtlı olan parmaklarınız dışında başka bir parmakla açılmaz. 1 defa 2 defa kaydedilmesi farketmez. Hiç bir türlü kaydedilmeyen parmak iziyle açılmaması lazım. Dediğim gibi tüm kayıtlı parmak izlerini silip yeniden tek parmağınızı kaydedip diğer parmaklarınızla açmayı deneyin.
Şimdi denedim hocam hepsini sildim tekrar sadece bir tane kaydettim sonuç aynı. Kayıtsız parmağımla 3 4 defa açmayı deniyorum sadece titriyor sonra şifre istiyor o esnada tekrar deneyincede açılıyor kayıtsız parmağımla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yüz tanıma açıkmı cihazda eğer açıksa ekran uyanınca yüz tanımadan kilit açıyordur benim cihazda tanımsız parmak iziyle açmıyor
Kapalı hocam. Hard reset yapsam fark eder mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hard reset sonrası düzeldi arkadaşlar. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim dün dosya yöneticisine girip klasör içlerinden birşeyler sildim bazı Uygulamalarda bulunan resimler galeride göründü mesela ezan vakti uygulama içerisinde ki kuran sayfaları galeride açıldı veya messenger içerisinde ki çıkartmalar resim gibi galeriye gelmişti sanırım parmak izi de ondan hata verdi. Bilmediğimiz yerleri kurcalamamalıyız galiba

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt