Soru Kayıt durumu gözükmüyor yazisi

Kulakov-93

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarık
Cihazım
RedMi Niye 7
Konular
1
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
1399
Ürün Takas Durumu
Takas düşünmüyorum
İyi günler herkese Ben Kadıköy Milano GSM' den dün itibariyle Red Mi Note 7 cihaz aldim. Ancak IMEI sorgulamasinda cihazin kayıtlı olmadığını farkettim. Aldığım yer ile iletişime geçtim durumu anlattim.Korkma birşey olmaz dönüşü aldim.Sizce ne yapmayaliyim.

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
12-15 iş günü içerisinde aldığın cihazın kaydını yapıyorlar. Ama bu yeni yasa olaylarından nasıl olacaktır bilgim yok. Güvenilir değil.

Kulakov-93

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarık
Cihazım
RedMi Niye 7
Konular
1
Btk aradım bekleyen isteğin yok diye cevap aldım telefoncuya bunu söylediğimde zaten oraya bildirmedik ama cihaz kapanmaz merak etmeyin tarzı söylemler ile karşı karşıya kaldım guvenilirlik konusunda baya sıkıntı yaşıyoruz ne yaacagima bir türlü karar veremedim

hacamur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Cihazım
yok
Konular
0
Bir gelişme var mi ?
Bende buradan almayı dusunuyorum.
Ben biraz önce gorustum firmayla, "suan tek hat kaydi yapiliyor" diye cevap verdiler.

Kulakov-93

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarık
Cihazım
RedMi Niye 7
Konular
1
2 sim girişi var 1 tanesi kayıt durumu gözükmüyor diğerinde kayıtdışı yazıyor ama sürekli yalan söylüyorlar bilgin olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatta ve hatta bana en son söyledikleri getir kullanmadığin telefonu IMEI sini buna geçirelim Not : Telefonu alırken kayıtlı diye kandırıyorlar

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Size kayıtsız kaçak satmışlar gibi görünüyor. Bir an önce iletişime geçip iade edin, kabul etmezlerse THH falan değil direk savcılığa şikayet edin. Olmadı diğer kaçakçılara bakın, en azından yalan söylemiyor onlar...

Kulakov-93

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarık
Cihazım
RedMi Niye 7
Konular
1
Size kayıtsız kaçak satmışlar gibi görünüyor. Bir an önce iletişime geçip iade edin, kabul etmezlerse THH falan değil direk savcılığa şikayet edin. Olmadı diğer kaçakçılara bakın, en azından yalan söylemiyor onlar...

Bir süre bekleme kararı aldim en kötü ihtimal ile dediğimiz gibi yapacağım Kadıköy savcılığına suç duyurusunda bulunacağım zaten telefonu an itibariyle geri almiyorlar

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bir süre bekleme kararı aldim en kötü ihtimal ile dediğimiz gibi yapacağım Kadıköy savcılığına suç duyurusunda bulunacağım zaten telefonu an itibariyle geri almiyorlar
Bence hiç zaman kaybetmeyin... Sadece kendiniz için değil bizler için de başvurunuzu yapın. Kusura bakmayın ama sizi dolandırmanın da yanında "aptal" yerine koymaya çalışıyorlar. İzin vermeyin.

Üst Alt