Yardım Kayıt Dışı İmei

batuboran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batu
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
3
Aralık 2018 de Hepsiburada sitesinden almış olduğum Redmi 5 Plus telefonumda, sabah kalktığımda mobil ağın olmadığını farkettim. Hattı 2. Slota taktığımda şuan için bir problem yok. 1. Slota ait İmei noyu edevletten sorgulattım ve kayıt dışı İmei uyarısı aldım. Bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim? Evde bozuk kullanılmayan 2 adet telefon var onların imeisini bu telefona mı aktarayım yoksa Hepsiburada dan şikayet oluşturup para iadesi mi istemeliyim? Fazla vaktim yok 2 hafta sonra şehirdışına çıkacağım ve 1 ay evde olmayacağım. İzmir'de bu işin ustası bildiğiniz birileri varsa beni onlara da yönlendirebilirsiniz.

battle4victory

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Aralık 2018 de Hepsiburada sitesinden almış olduğum Resmi 5 Plus telefonumda, sabah kalktığımda mobil ağın olmadığını farkettim. Hattı 2. Slota taktığımda şuan için bir problem yok. 1. Slota ait İmei noyu edevletten sorgulattım ve kayıt dışı İmei uyarısı aldım. Bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim? Evde bozuk kullanılmayan 2 adet telefon var onların imeisini bu telefona mı aktarayım yoksa Hepsiburada dan şikayet oluşturup para iadesi mi istemeliyim? Fazla vaktim yok 2 hafta sonra şehirdışına çıkacağım ve 1 ay evde olmayacağım. İzmir'de bu işin ustası bildiğiniz birileri varsa beni onlara da yönlendirebilirsiniz.
Hocam şikayet edin bence, zira IMEI atarkenki uğraşınıza değeceğini sanmıyorum.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Aralık 2018 de Hepsiburada sitesinden almış olduğum Redmi 5 Plus telefonumda, sabah kalktığımda mobil ağın olmadığını farkettim. Hattı 2. Slota taktığımda şuan için bir problem yok. 1. Slota ait İmei noyu edevletten sorgulattım ve kayıt dışı İmei uyarısı aldım. Bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim? Evde bozuk kullanılmayan 2 adet telefon var onların imeisini bu telefona mı aktarayım yoksa Hepsiburada dan şikayet oluşturup para iadesi mi istemeliyim? Fazla vaktim yok 2 hafta sonra şehirdışına çıkacağım ve 1 ay evde olmayacağım. İzmir'de bu işin ustası bildiğiniz birileri varsa beni onlara da yönlendirebilirsiniz.
Hocam illegal işe girmeyin bence direk satıcı ile irtibata geçmenizi tavsiye ederim.

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Hocam şikayet oluşturun elinizde ki cihaza IMEI atamacayakları için ve sorun cıkarmamaları durumun da cihaz değişikliği veya paranızı iade alabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt