Yardım Kayip telefon

Pofuduk koala

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Banu
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global beta...
Telefon Modeli
M8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Selam Genclik
Aylarca para biriktirip 2 kiz gittigimiz Pariste telefonumu dusurdum. Telefon hattim yurtdisina kapali oldugu icin haliyle internetde kapaliydi o yuzden maps te en son internete girdigim yer gözüküyor. Android cihazimi bul diyorum googleda telefonla baglanti kuramiyor. Caldir diyorum (bulan ve vermeyen serefsiz bari rahatsiz olsun) calmiyorda. Elimde Imei var bi ise yaramiyor...
Androidimi bul sayfasindan ekrana tel numarasi yolladim ses yok, en son az önce insafa gel bari fotolarimi geri ver diye msj yolladim. Malum net yok, hat yok cektigim fotolar telde kaldi.
Simdi benim o parisi ve konum kapaliysa cihazimi bul programini cooook yakasim var.
Madem bi halta yaramicak nicin imei var ? Nicin imei takibini kendimiz yapamiyoruz( malum polisler umursamiyor). Hem internete bagli, hem tel acik, hem konum acik, hem telefonum nerde yüklü olan kayip teli herkes bulur. Yüklü appler üzerinden erisim saglanmiyor mu konuma ?
Belayi ceken bi yapim var mi hesabimi unutmusum bi yandan onu kurtarmaya calisiyorum deli gibi. Mi hesabimi erisim sagliya bilirsem tel icindeki fotolara erisim sagliya bilirmiyim ?
Xiaomi Çin e ulasmamim yolu var mi onlarada agliyayim bari ?!
Ben Parisi yakmaya gidiyorum arada iceride ziyaretime gelirsiniz.

Pofuduk koala

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Banu
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Geçmiş olsun, Allah, başka başka dertler vermesin... drunk~~
Amin cümlemize...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi hesap kurtarma yaptigimda gelen mesaj; we weren't able to verify your identity using the information you provided
Ceviri yaptigimda anlamsiz bisey cikiyor. Yardimci olabilecek kimse var mi ?

Son düzenleme:
Oyla:

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18
Mi hesabın telefon numarana kayıtlı ise, aynı numara üzerine yeni hat alıp şifremi unuttum yaparak mi hesabına ulaşabilir resimlerini kurtarabilirsin.

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Siz telefonu kilitleme isteği yollayın birisi bulup internete bağlandığında telefon kilitlenecektir diye biliyorum. Orada şu numarayı arayın veya iletişim bilgisi bırakın.

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Selam Genclik
Aylarca para biriktirip 2 kiz gittigimiz Pariste telefonumu dusurdum. Telefon hattim yurtdisina kapali oldugu icin haliyle internetde kapaliydi o yuzden maps te en son internete girdigim yer gözüküyor. Android cihazimi bul diyorum googleda telefonla baglanti kuramiyor. Caldir diyorum (bulan ve vermeyen serefsiz bari rahatsiz olsun) calmiyorda. Elimde Imei var bi ise yaramiyor...
Androidimi bul sayfasindan ekrana tel numarasi yolladim ses yok, en son az önce insafa gel bari fotolarimi geri ver diye msj yolladim. Malum net yok, hat yok cektigim fotolar telde kaldi.
Simdi benim o parisi ve konum kapaliysa cihazimi bul programini cooook yakasim var.
Madem bi halta yaramicak nicin imei var ? Nicin imei takibini kendimiz yapamiyoruz( malum polisler umursamiyor). Hem internete bagli, hem tel acik, hem konum acik, hem telefonum nerde yüklü olan kayip teli herkes bulur. Yüklü appler üzerinden erisim saglanmiyor mu konuma ?
Belayi ceken bi yapim var mi hesabimi unutmusum bi yandan onu kurtarmaya calisiyorum deli gibi. Mi hesabimi erisim sagliya bilirsem tel icindeki fotolara erisim sagliya bilirmiyim ?
Xiaomi Çin e ulasmamim yolu var mi onlarada agliyayim bari ?!
Ben Parisi yakmaya gidiyorum arada iceride ziyaretime gelirsiniz.
Geçmiş olsun umarım kısa sürede sorununuz çözülür..

Oyla:
Üst Alt