Yardım Kaybolan gizli fotoğraflar

arethea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.2
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar selam. Bundan 1.5 yıl öncesine kadar gizli albümü çok fazla kullanıyordum ama sonrasında kullanmayı bıraktım. Sonrasında ise Mi Cloud ile ilgili gelişmeler oldu ve artık gizli albüm Google Fotoğraflar'a taşındı sanırım.Şu an o gizlediğim fotoğrafları ihtiyacım var ama o fotoğrafları hiçbir şekilde bulamıyorum. Bazı Recovery uygulamaları da kullandım ama sonuç yok.Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Mıntsss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Redmi note 12 p
Konular
1
Arkadaşlar selam. Bundan 1.5 yıl öncesine kadar gizli albümü çok fazla kullanıyordum ama sonrasında kullanmayı bıraktım. Sonrasında ise Mi Cloud ile ilgili gelişmeler oldu ve artık gizli albüm Google Fotoğraflar'a taşındı sanırım.Şu an o gizlediğim fotoğrafları ihtiyacım var ama o fotoğrafları hiçbir şekilde bulamıyorum. Bazı Recovery uygulamaları da kullandım ama sonuç yok.Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Çözümü bulabildin mi?

Oyla:

arethea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bulamadım :(

Oyla:

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Hocam eğer google fotoğraflar uygulamasından gizlediyseniz, kitaplık, sağ üstte yardımcı uygulamalar kısmında en altta gizli klasör var. Oraya bakınız

Oyla:
Üst Alt