Soru Kayan Arka Plan Resmi

ozgejohn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Kararlı 10.0.4.0
Telefon Modeli
Redmi 5 Plus
Bootloader Kilidi
Kapalı
-

Son düzenleme:

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Duvar kağıdı ayarlarken sağ üst köşedeki "duvar kağıdı kaydır" etkini bakar mısınız. Etksinse kapatırsanız düzelecektir. Kapalıysa başka bir sebeptendir.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Videoda her şeyi doğru yapıyormuşsunuz gibi görünüyor. Dilerseniz farklı bir uygulama ile duvarkağıdınızı ayarlayın. ES File explorer gibi bir uygulama indirip içerisinde bulunan resim gösterici aracı ile duvarkağıdınızı belirlemeyi deneyebillirsiniz.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Malesef bir değişiklik olmadı. Ekran Kaydedici ile oyun kaydedeceğim zaman ekran oyun açılışlarında yarım saniye yeşile düşmüştü birkaç kez. Bir de üstte belirttiğim problem.. Umarım bu problemlemler sadece yazılımsaldır zira telefon 2 aylık.
Duvarkağıdı kaydırmada yaşadığınız bu problemin donanımsal bir sorun olması çok çok zor... Ancak içiniz rahat etsin isterseniz telefonu sıfırlamayı hatta temiz bir kurulum yapmayı bir düşünebilirsiniz.

Oyla:

Veziroglu.demir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veziroğlu
Cihazım
Xiaomi POCO X3
Konular
1
Aynı sorun benim Poco X3 Pro cihazımda da var. Ve "Duvar Kağıdı Kaydır" seçeneği de yok. Onun yerinde x işareti var.

Oyla:

Veziroglu.demir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veziroğlu
Cihazım
Xiaomi POCO X3
Konular
1
Az önce şöyle birşey yaptım ve benim sorunum (Hareketli Duvar Kağıdında Yaşadığım Sorun) düzeldi. Önce telefonun kendi galeri uygulamasına gir. Daha sonra Duvar Kağıdı yapacağın fotoğrafı aç ve alttaki seçeneklerden "Düzenle" yazana tıkla. Açılan ekranda alt kısımda "En Boy Oranı" diye birşey yazması lazım. Yoksa sağa kaydırarak o seçeneği bul ve tıkla. Daha sonra da "9:16" yı seç ve kaydet. Sonra fotoğrafının olduğu klasörden çıkıp Galeri Ana sayfasına giriş yap ve kaydolan fotoğrafı seçip Duvar Kağıdı olarak ayarla. Ben sorunumu bu şekilde çözdüm. Ama tekrar söylüyorum. Bende Hareketli Duvar Kağıdı sorunu vardı, bu yöntemle düzeldi. Senin de düzeleceğini sanıyorum. Eğer sorun çözülürse yorumumu beğen de bilelim...
=)

Oyla:
Üst Alt