Yardım Kasma sorunu

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
64
Telefon Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Oyun oynarken çok donuyor. Örneğin earn to die 2 oynuyorum. Her zombilere çarptığımda oyun anlık donuyor. Redmi Note 8 cihazında kasma ve takılma yapmayan oyun neden Redmi Note 10 Pro'da kasıyor. Sadece Earn to Die için değil pek çok oyunda böyle. Özellikle düşük kaliteli- beatstar, growtopia...- oyunlarda kasıyor.
Global 13.0.12 kullanıyorum. Bootloader açık, telefon rootlu.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Telefon Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Oyun oynarken çok donuyor. Örneğin earn to die 2 oynuyorum. Her zombilere çarptığımda oyun anlık donuyor. Redmi Note 8 cihazında kasma ve takılma yapmayan oyun neden Redmi Note 10 Pro'da kasıyor. Sadece Earn to Die için değil pek çok oyunda böyle. Özellikle düşük kaliteli- beatstar, growtopia...- oyunlarda kasıyor.
Hangi rom kurulu + sürüm düşürmeyi deneyim Endonezya romu kurun öneririm

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Ben de Beatstar oynardım eski cihazımda. Bu cihazımda da oynamak istedim. Şu an A12 kullanıyorum ana menüde sorun yok akıcı ama oyuna girerken 30FPS oluyor oyun. Google Play yorumlarına baktım. Bizim cihazda A12 kullananlar da bu sorunu yaşıyor. A11'de sorun yok. Reddit'de de bu sorundan muzdarip birkaç kişi gördüm. Mi 10'da ve bizim cihazlarda yaşayan olmuş. Başka bir custom rom yükleyerek çözmüşler. Beatstar'a mail bile atmıştım ben. En yakın zamanda bu uyumsuzluk sorununu düzelteceklerini belirtmişlerdi. Arkadaşımda da Oppo cihaz var A12 ama onda mesela Beatstar gayet akıcı sorun yok. MIUI + A12 İle alakalı bir sorun var sanırım.

Son düzenleme:
Üst Alt